Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
29 Resultaten
Kavel: 5505

3 Delen Romeins glas

Resultaat: 325 EUR

Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...


Kavel: 5508

Glazen Jugendstil vaas, 1915

Resultaat: 170 EUR

Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

2x Antieke karaffen

Resultaat: 170 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5509

Oude Jugendstil oorschaal

Resultaat: 150 EUR

Oude Jugendstil glazen oorschaal met florale decor. Mat. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: circa 5,5 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5519

2x Antieke kristalglazen vazen

Resultaat: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

Glazen Jugendstil-stijl vaas

Resultaat: 150 EUR

Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

2x Kristallen karaffen

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke waaier-kristallen karaffen. Afmeting: 30 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Antieke Jugendstil glazen kan, 1915

Resultaat: 90 EUR

Antieke Jugendstil glazen kan met net-structuur. Loetz-stijl. Circa 1915. Vernikkeld montuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5553

2x Grote mondgeblazen glazen

Resultaat: 90 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5501

Antieke karaf met zilveren montuur

Resultaat: 80 EUR

Antieke karaf met geetste bewerking met cartouches, voluten en floraal decor. Voorzien van zilveren montuur met floraal motief. ø12x34cm. Karaf is voorzien van wat aanslag, verder in zeer goede staat


Kavel: 5534

2x Loetz-stijl vazen

Resultaat: 70 EUR

Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5500

Antieke Art Nouveau schenkkan

Resultaat: 60 EUR

Antieke Art Nouveau geetste glazen schenkkan met vernikkeld montuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

2x Antieke kristallen tafelset

Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ruitkristallen tafelsets. Eén maal roomstel, één maal karaffenset. Minimale chips + één haarscheur (kleine set). Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5524

Grote designvaas met monogram

Resultaat: 60 EUR

Grote glazen designvaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: 32 x 26 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5547

Antieke 5-delige kristallen menage

Resultaat: 60 EUR

Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

Lot oud/antiek waaier kristal

Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5540

2x Glas-in-lood raam

Resultaat: 50 EUR

Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Antieke Val Saint Lambert vaas

Resultaat: 45 EUR

Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: 31 x 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5522

Lot antiek kristal (4x)

Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek kristal amandelgeslepen. Bestaande uit: Twee stopkaraffen, één gemberpot (chips), één stopfles. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5543

Lot kristal/keramiek

Resultaat: 40 EUR

Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Lot divers antiek kristal

Resultaat: 30 EUR

Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5558

Copier Leerdam schaal

Resultaat: 30 EUR

Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5526

Lot 19e eeuws kristal

Resultaat: 25 EUR

Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5552

Vaas/schaal, Willem Noyons

Resultaat: 25 EUR

Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.