Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen Romeins glas
Resultaat: 325 EUR

Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 170 EUR

Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Antieke karaffen
Resultaat: 170 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude Jugendstil oorschaal
Resultaat: 150 EUR

Oude Jugendstil glazen oorschaal met florale decor. Mat. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: circa 5,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Antieke kristalglazen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 150 EUR

Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Kristallen karaffen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke waaier-kristallen karaffen. Afmeting: 30 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil glazen kan, 1915
Resultaat: 90 EUR

Antieke Jugendstil glazen kan met net-structuur. Loetz-stijl. Circa 1915. Vernikkeld montuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Grote mondgeblazen glazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke karaf met zilveren montuur
Resultaat: 80 EUR

Antieke karaf met geetste bewerking met cartouches, voluten en floraal decor. Voorzien van zilveren montuur met floraal motief. ø12x34cm. Karaf is voorzien van wat aanslag, verder in zeer goede staat

2x Loetz-stijl vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Art Nouveau schenkkan
Resultaat: 60 EUR

Antieke Art Nouveau geetste glazen schenkkan met vernikkeld montuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen tafelset
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ruitkristallen tafelsets. Eén maal roomstel, één maal karaffenset. Minimale chips + één haarscheur (kleine set). Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Grote designvaas met monogram
Resultaat: 60 EUR

Grote glazen designvaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: 32 x 26 cm ø. In goede staat.

Antieke 5-delige kristallen menage
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek waaier kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glas-in-lood raam
Resultaat: 50 EUR

Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.

Antieke Val Saint Lambert vaas
Resultaat: 45 EUR

Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: 31 x 9 cm ø. In goede staat.

Lot antiek kristal (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek kristal amandelgeslepen. Bestaande uit: Twee stopkaraffen, één gemberpot (chips), één stopfles. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Lot kristal/keramiek
Resultaat: 40 EUR

Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.

Lot divers antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Copier Leerdam schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws kristal
Resultaat: 25 EUR

Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Vaas/schaal, Willem Noyons
Resultaat: 25 EUR

Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Antieke opaline vazen, 1900
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met twee extra deksels. Circa 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

5x Glazen flacons
Resultaat: 25 EUR

Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Deco vazen, 1930
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.

5x Antiek kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke karaffen
Resultaat: 15 EUR

Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.