Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Delen Romeins glas 5505
3 Delen Romeins glas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Glazen Jugendstil vaas, 1915 5508
Glazen Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Antieke karaffen 5515
2x Antieke karaffen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oude Jugendstil oorschaal 5509
Oude Jugendstil oorschaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke kristalglazen vazen 5519
2x Antieke kristalglazen vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Glazen Jugendstil-stijl vaas 5545
Glazen Jugendstil-stijl vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Kristallen karaffen 5521
2x Kristallen karaffen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil glazen kan, 1915 5504
Antieke Jugendstil glazen kan, 1915

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Grote mondgeblazen glazen 5553
2x Grote mondgeblazen glazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke karaf met zilveren montuur 5501
Antieke karaf met zilveren montuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Loetz-stijl vazen 5534
2x Loetz-stijl vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Art Nouveau schenkkan 5500
Antieke Art Nouveau schenkkan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke kristallen tafelset 5513
2x Antieke kristallen tafelset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote designvaas met monogram 5524
Grote designvaas met monogram

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke 5-delige kristallen menage 5547
Antieke 5-delige kristallen menage

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek waaier kristal 5530
Lot oud/antiek waaier kristal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Glas-in-lood raam 5540
2x Glas-in-lood raam

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Val Saint Lambert vaas 5551
Antieke Val Saint Lambert vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot antiek kristal (4x) 5522
Lot antiek kristal (4x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot kristal/keramiek 5543
Lot kristal/keramiek

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers antiek kristal 5535
Lot divers antiek kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Copier Leerdam schaal 5558
Copier Leerdam schaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws kristal 5526
Lot 19e eeuws kristal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vaas/schaal, Willem Noyons 5552
Vaas/schaal, Willem Noyons

Resultaat:

25 EUR