Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Japans damesbureau
Resultaat: 300 EUR

Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...

Duits Biedermeier-stijl bureau
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.

Paar Friese bruidsstoelen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.

Hollandse hoekkast, 1800
Resultaat: 275 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Resultaat: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Resultaat: 260 EUR

Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...

Barok kabinet, ca. 1770
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.

Empire kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.

Eiken Barok secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.

Twents wortelnoten kabinet
Resultaat: 240 EUR

18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.

Franse boekenkast
Resultaat: 235 EUR

Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...

Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse twee-delige eikenhouten 'chest on stand' in Renaissance-stijl. Slot later. Afmeting: 146 x 97 x 40 cm. In goede staat.

Vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten geeboniseerde vitrinekast met zijkanten glas en uitneembare schappen. Louis Philippe. Afmeting: 166 x 100 x 37 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere met schrijflade
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Antieke bestekkist, 1890
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1860
Resultaat: 210 EUR

Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.

Antiek Engels bureau, ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.

Duitse Gründerzeit boekenkast, 1880
Resultaat: 210 EUR

Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Eiken dressoir, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.

5 Antieke stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.

Zwitserse Zumsteg eethoek
Resultaat: 200 EUR

Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Penant kast, 1960
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.