Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke eiken theetafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten theetafel in Barok-stijl met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 77 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten tafel met lade en klauwpoten. Houtgepind. Afmeting: 74 x 74 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Jugendstil stoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse houtgestoken notenhouten Jugendstil stoel met florale decors. Afmeting: 100 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie breistoel, 1870
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe breistoel met snijwerk en goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 100 x 56 x 56 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke vergulde 19e eeuwse spiegel. Afmeting: 135 x 87 cm. In goede staat.

Bijzettafel met jalouziedeur
Resultaat: 45 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.

Etagere tafel Louis Philippe, 1860
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe etagere tafel. Geeboniseerd. Circa 1860. Afmeting: 75 x 52 x 36 cm. In goede staat.

Salontafel, mahonie
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe salontafel. Afmeting: 53 x 130 x 88 cm. In goede staat.

Barok fauteuil
Resultaat: 40 EUR

Barok fauteuil met groene skai. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Kroon met snijwerk. Stoel is van tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 72 x 55 cm. In goede staat.

Engels eiken tafeltje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten tafel met etage. Ovaal-vormig. Circa 1900. Afmeting: 92 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Wandtafel met lade
Resultaat: 40 EUR

Oude Barok-stijl mahoniehouten wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 60 x 30 cm. In goede staat.

2x Tafeltje met tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse eikenhouten bijzettafeltjes met 19e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 36 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Side table, 21e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten side table met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 130 x 35 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten armleunstoel. Stoffering versleten. Circa 1900. Afmeting: 120 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Rococo-stijl stoel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Rococo-stijl stoel met florale snijwerk en goede stoffering. Afmeting: 89 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Mahoniekastje met familiewapen
Resultaat: 40 EUR

Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.

Eiken ladenkast, 1850
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.

Duitse eiken commode
Resultaat: 40 EUR

Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gotische-stijl twee-deurs kastje met briefpanelen en ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 120 x 46 cm. In goede staat.

Indonesisch houtgestoken spiegel
Resultaat: 30 EUR

Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.

Barok klaptafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.

Hangkastje met rolluik deurtjes
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.