38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke vergulde 19e eeuwse spiegel. Afmeting: 135 x 87 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 120 EUR

Mahoniekastje met familiewapen
Resultaat: 40 EUR

Eiken ladenkast, 1850
Resultaat: 40 EUR

Duitse eiken commode
Resultaat: 40 EUR

Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gotische-stijl twee-deurs kastje met briefpanelen en ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 120 x 46 cm. In goede staat.

Hangkastje met rolluik deurtjes
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.

Eiken piano
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten kolom kussenkast
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten Art Deco dressoir
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Art Deco dressoir ca. 1920 94x136x48cm. In goede staat.