38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Schrijfsecretaire, 18e eeuw 4000
Schrijfsecretaire, 18e eeuw
Startprijs 2.800 EUR
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4001
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.300 EUR
Buffetkast met brons 4002
Buffetkast met brons

3.000 EUR

Houtgestoken stoel, 19e eeuw 4003
Houtgestoken stoel, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Antieke gebeeldhouwde kast 4004
Antieke gebeeldhouwde kast
Startprijs 950 EUR
Mahonie Empire kabinet 4005
Mahonie Empire kabinet
Startprijs 1.250 EUR
Hollands kabinet, 1700 4006
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR
Mahonie Empire kabinet, 1820 4007
Mahonie Empire kabinet, 1820
Startprijs 750 EUR
Hollandse Barok vitrinekast 4008
Hollandse Barok vitrinekast

650 EUR

Schrijfsecretaire, 1780 4009
Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.500 EUR
Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4010
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw 4011
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Duitse vitrinekast, 1840 4012
Duitse vitrinekast, 1840
Startprijs 1.500 EUR
Barok vitrine, 18e eeuw 4013
Barok vitrine, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4014
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

800 EUR

Zaanse Barok kast, 18e eeuw 4015
Zaanse Barok kast, 18e eeuw

1.200 EUR

Barok commode, 1780 4016
Barok commode, 1780
Startprijs 1.500 EUR
Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw 4017
Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw

225 EUR

Prachtige pronkvertico, 1870 4018
Prachtige pronkvertico, 1870
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse eiken kussenkast 4019
18e Eeuwse eiken kussenkast

425 EUR

Louis Seize commode, 18e eeuw 4020
Louis Seize commode, 18e eeuw

320 EUR

Eiken Empire kabinet 4021
Eiken Empire kabinet

300 EUR

Duitse Vertiko kast, 1900 4022
Duitse Vertiko kast, 1900
Startprijs 800 EUR
Empire mahonie kabinet 4023
Empire mahonie kabinet
Startprijs 1.250 EUR