Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Fam. Rose theepot
Resultaat: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing kan
Resultaat: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Oude Chinese kraagvaas
Resultaat: 1.600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese fabeldieren
Resultaat: 1.500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.

3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi diepe borden met zeldzame decors. Ruiters op jacht. (Konijnen? )Gecontourneerde omranding. Zes tekens op bodem. Lichte randglazuurschades en één haarlijn...

Oude Familie Rose vaas, 2-delig
Resultaat: 875 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...

Lot divers China
Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.

6-Kantige Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Oude roze Chinese pijpvaas
Resultaat: 800 EUR

Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

6x Antieke Franse Fayence borden
Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees blauwe glazuur vaas
Resultaat: 575 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselschaal, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese theeglazuur vaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene theeglazuur. Afmeting: 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen dekselschaal, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.

2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 450 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen kom met vleermuizen en licht groene florale decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,3 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met reiger, waterpartij en florale decor. Afmeting: H. 60,8 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 440 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.

Samson de Paris kaststel, 1900
Resultaat: 425 EUR

Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...

4x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, teksten, Foo-honden decor. 19e Eeuw. Grote vaas, één minimale chip bovenrand, verder goed. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.

6x Antieke Meissen borden, 1900
Resultaat: 400 EUR

Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang du boeuf schotel
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 400 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

2x Kantonese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...

Chinese vaas met theeglazuur
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Rosenthal dekselcoupes
Resultaat: 370 EUR

Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Grote Imari siervaas
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.

Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.

Franse Sevres vaas met bronzen montuur
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

3x Vleesschotel, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met landschap (chips) en twee maal florale decors (goed). Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Imari bloempot, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.

Grote Imarivaas, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.

5x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees
Resultaat: 300 EUR

Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.