Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
28 Resultaten
Kavel: 2706

Marine enterbijl, 19e eeuw

Resultaat: 2.600 EUR

Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2700

Japans Katana zwaard, 1900

Resultaat: 650 EUR

Antiek origineel Japans Katana zwaard met symbolen en tekens. Circa 1900. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.


Kavel: 2702

Antiek vergulde messing sabel

Resultaat: 300 EUR

Antiek vergulde messing sabel met houten heft, lemet geblauwd, gegraveerd en verguld. Met originele lederen schede. Afmeting: 95 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Bronzen kijker van tankgeschut

Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen kijker van een tankgeschut. Centurion Nedinsco Venlo. In kist. Afmeting: 31 x 16 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Antiek Engels zwaard

Resultaat: 250 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

3x Antieke pistolen, 19e eeuw

Resultaat: 240 EUR

Drie maal 19e eeuwse pistolen, dubbelloops met knikloop. Oxydatie en één kolf beschadigd. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2719

2x Antiquarische Duitse boeken

Resultaat: 220 EUR

Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

3x Militaire kijkers

Resultaat: 150 EUR

Drie maal militaire kijkers. Waarschijnlijk tank etc. Onder andere: Telescop Elbon, Telescop Bearing 8 en TPK4-2B HM B1 32. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2733

Pompgeweer (onklaar)

Resultaat: 150 EUR

Pompgeweer, 6 mm. Onklaar gemaakt. Diverse merktekens. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.


Kavel: 2734

Lot oude wapens, 8x

Resultaat: 150 EUR

Acht maal oude wapens. Oosters. Onder andere: Ghurka's en kapmessen. Afmeting: 23 - 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Osmaanse sabel, 19e eeuw

Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2737

Duitse WO II bajonet

Resultaat: 140 EUR

Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Antiek enkelloops pistool

Resultaat: 110 EUR

Antiek enkelloops pistool met klapbare loop en parelmoeren heft/handgreep. Spanveer defect. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Lot Oosterse wapens, 5x

Resultaat: 110 EUR

Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Oude Duitse dolk

Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2711

2x Oude Indonesische krissen

Resultaat: 90 EUR

Twee maal oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

2 Onderscheidingen, zilver

Resultaat: 90 EUR

Twee onderscheidingen, één in een rond zilveren lijstje, 800/000, en een jeneverkruis, zilver verguld, 833/000, door Fa. v. Wielik, Den Haag.


Kavel: 2729

Antieke trommel revolver

Resultaat: 85 EUR

Antieke trommel revolver met graveringen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2730

Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw

Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2748

Antieke Oosterse dolk, 19e eeuw

Resultaat: 65 EUR

19e Eeuwse antieke Oosterse dolk met messing heft , belijmd met been. Stukje inleg mist. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.


Kavel: 2764

Duitse SS-band WO II

Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.


Kavel: 2753

Twee Duitse oorkondes

Resultaat: 40 EUR

Twee Duitse Abzeichen (oorkondes). Eén maal R.D.B. met Swistake K.W. met adelaar. Eén maal Deutsches Leipzig Turnfest 1863 - 1913. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 2744

Lot militare helmen/petten

Resultaat: 35 EUR

Lot militare helmen/petten: Afkomstig uit collectie van de werf museum te overloon. Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat, Zwitse...


Kavel: 2758

Lot militaria, riemen, hulsen etc.

Resultaat: 30 EUR

Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulzen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.