Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Marine enterbijl, 19e eeuw 2706
Marine enterbijl, 19e eeuw

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard, 1900 2700
Japans Katana zwaard, 1900

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek vergulde messing sabel 2702
Antiek vergulde messing sabel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen kijker van tankgeschut 2705
Bronzen kijker van tankgeschut

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Engels zwaard 2722
Antiek Engels zwaard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Antieke pistolen, 19e eeuw 2703
3x Antieke pistolen, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Antiquarische Duitse boeken 2719
2x Antiquarische Duitse boeken

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
3x Militaire kijkers 2713
3x Militaire kijkers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pompgeweer (onklaar) 2733
Pompgeweer (onklaar)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot oude wapens, 8x 2734
Lot oude wapens, 8x

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Osmaanse sabel, 19e eeuw 2721
Osmaanse sabel, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitse WO II bajonet 2737
Duitse WO II bajonet

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek enkelloops pistool 2704
Antiek enkelloops pistool

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Oosterse wapens, 5x 2723
Lot Oosterse wapens, 5x

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Duitse dolk 2714
Oude Duitse dolk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Indonesische krissen 2711
2x Oude Indonesische krissen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Onderscheidingen, zilver 2720
2 Onderscheidingen, zilver

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke trommel revolver 2729
Antieke trommel revolver

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw 2730
Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse dolk, 19e eeuw 2748
Antieke Oosterse dolk, 19e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Duitse SS-band WO II 2764
Duitse SS-band WO II

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Duitse oorkondes 2753
Twee Duitse oorkondes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot militare helmen/petten 2744
Lot militare helmen/petten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot militaria, riemen, hulsen etc. 2758
Lot militaria, riemen, hulsen etc.

Resultaat:

30 EUR