Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

P.J.A. Wagemans, Stadspoort
Resultaat: 110 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Antieke gravure Delft, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesig., Jongensportret
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

Nadruk Picasso, Teckel
Resultaat: 70 EUR

Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Huisje op Veluwse heide
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Resultaat: 60 EUR

J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit
Resultaat: 35 EUR

D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen
Resultaat: 100 EUR

C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Resultaat: 45 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin ....
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Resultaat: 50 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Boerderij
Resultaat: 70 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Bardot, Parijs stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Resultaat: 15 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Resultaat: 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

J. Klein, Hollandse dorpstraat
Resultaat: 20 EUR

J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

4x Hollandse werken
Resultaat: 25 EUR

Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...