Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
226 Resultaten
Kavel: 1007

Isaac Israels, Portret

Resultaat: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G


Kavel: 1001

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap

Resultaat: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Resultaat: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

Herman Brood, Meisje

Resultaat: 1.405 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank

Resultaat: 1.200 EUR

Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Twee dames bij parkbank. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Jan te Wierik, Fantasie figuren

Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Aert Schouman, Figuren in taveerne

Resultaat: 1.100 EUR

Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...


Kavel: 1023

P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens

Resultaat: 900 EUR

Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Tetar van Elven, Arabische kustplaats

Resultaat: 800 EUR

Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht

Resultaat: 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar

Resultaat: 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras

Resultaat: 700 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1165

Wallasse Ting?, Vrouwengezicht met bloemen

Resultaat: 650 EUR

Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Evert Moll, Boten bij haveningang

Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1109

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs

Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen

Resultaat: 500 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Matisse, L'abside Notre Dame

Resultaat: 500 EUR

Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Franz Alt, Rotspartij met planten

Resultaat: 500 EUR

Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1374

18e Eeuwse gravure, Chevaux d' Allemagne

Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens

Resultaat: 470 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

B. Hanrath, Marter

Resultaat: 400 EUR

B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam

Resultaat: 375 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam

Resultaat: 375 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.