Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Isaac Israels, Portret
Resultaat: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap
Resultaat: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Resultaat: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

Herman Brood, Meisje
Resultaat: 1.405 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.

Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank
Resultaat: 1.200 EUR

Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Twee dames bij parkbank. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.

Aert Schouman, Figuren in taveerne
Resultaat: 1.100 EUR

Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...

P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens
Resultaat: 900 EUR

Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.

Tetar van Elven, Arabische kustplaats
Resultaat: 800 EUR

Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar
Resultaat: 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Wallasse Ting?, Vrouwengezicht met bloemen
Resultaat: 650 EUR

Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.

Evert Moll, Boten bij haveningang
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Resultaat: 500 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Matisse, L'abside Notre Dame
Resultaat: 500 EUR

Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.

Franz Alt, Rotspartij met planten
Resultaat: 500 EUR

Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Chevaux d' Allemagne
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 470 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

B. Hanrath, Marter
Resultaat: 400 EUR

B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam
Resultaat: 375 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 375 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

C. Stoitzner, Visservolk op kade
Resultaat: 350 EUR

Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 350 EUR

Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Bomschuiten bij de branding
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Bomschuiten bij de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Ikoon (op zink geschilderd)
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding
Resultaat: 325 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.

Renso Tamse, Zwaan
Resultaat: 325 EUR

Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.

Naar J.H. Verheijen, Stadsgezicht met paard
Resultaat: 325 EUR

Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.

Guy Olivier, Dame met wijnglas
Resultaat: 300 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.

Herman Brood, Jumbo
Resultaat: 300 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Damesportret
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1821. Damesportret. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 64 cm. In redelijke staat.

Huis ikoon in kast, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

19e Eeuws huis ikoon in houten kast met glas. Afmeting: 35 x 30,5 x 9 cm. In goede staat.

R. Graafland, Meisje in landschap
Resultaat: 275 EUR

R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Resultaat: 275 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren
Resultaat: 260 EUR

Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Vernissage in het bos met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke miniatuur portretten
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke miniatuur portretten. Eén maal 19e eeuw met dames portret op ivoor, gesigneerd Daffinger. Mogelijk Moritz Michael Daffinger 1790 - 1849. Eén maal adelijk heren portret op ivoor. Circa 190...

Ongesigneerd, Man en vrouw met kind
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Duitse School. Man en vrouw met kind in berglandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul
Resultaat: 250 EUR

Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.

Ikoon, Maria met drie heiligen
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse ikoon met bladgoud. Maria met drie heiligen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 20 cm. In zeer goede staat.

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Resultaat: 240 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente
Resultaat: 240 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Zonnig bosgezicht in Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 141 cm. In goede staat.

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling
Resultaat: 225 EUR

Maciej Urbaniec. 1925 - 2004. Polen. Afrikaanse voorstelling met krijgers. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ongesig., Jongensportret
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

Rosemeier, Winters landschap met visser
Resultaat: 210 EUR

Rosemeier. Winters landschap met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 24 cm. In goede staat.

Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij
Resultaat: 200 EUR

Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...

Onduidelijk/J.H. Bolink? , Abstract
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Resultaat: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Resultaat: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

v.d. Velde, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 200 EUR

v.d. Velde. 21e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

L. Leconte, Frans havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

H. Laethum, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 200 EUR

H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.

W. Frost, Romantisch wintergezicht
Resultaat: 180 EUR

W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.

A. Leissner, Raderschepen
Resultaat: 180 EUR

A. Leissner. Circa 1930. Raderschepen langs de kade met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke dame op strand
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee dames op strand
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

F. Boersma, Stilleven met appels
Resultaat: 180 EUR

F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Ongesig., Paard in landschap
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Paard in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Betsie Assink, Kubistisch
Resultaat: 160 EUR

Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 160 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Harry Maas, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Harry Maas. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 17 cm. In goede staat.

v. Rechenberg-Fluck, Damesportret
Resultaat: 150 EUR

v. Rechenberg-Fluck. Duitse School. Circa 1915. Jugendstil damesportret bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 49 cm. In goede staat.

A. v.d. Pol, Herder bij schaapskudde
Resultaat: 150 EUR

A. v.d. Pol. 1886 - 1956. Herder bij schaapskudde. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 59 cm. In goede staat.

Willem Maris, Landschap
Resultaat: 150 EUR

Willem Maris. 1844 - 1910. Landschap. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poserende naakte dame
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.

Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot
Resultaat: 150 EUR

Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.

Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Sjoerdje Mulder Hak. 1945. Hollands riviergezicht hoogwater IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

J. van Rossum, Boerenhuis met wasvrouw
Resultaat: 140 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Boerenhuis met wasvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Ruud Weenink, Valken
Resultaat: 140 EUR

Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Resultaat: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

J. Loecker, Vrouw warmt zich op bij haard
Resultaat: 135 EUR

J. Loecker. 19e Eeuw. Vrouw warmt zich op bij haard met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Moeder met kinderen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuws rond schilderij. Moeder met kinderen. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

H. Veldhuis, Hollands wintergezicht
Resultaat: 120 EUR

H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

K. v. Dijke, Voetballers
Resultaat: 120 EUR

Krijn van Dijke. 1910 - 1980. Voetballers. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 40 cm. In goede staat.

Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden
Resultaat: 120 EUR

Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Franse gravure, Le Medicin ala Maison
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse ingekleurde gravure 'Le Medicin ala Maison'. Vochtvlekken. Afmeting: 61 x 47 cm. In redelijke staat.

Jan Cremer, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.

W. Smits, Landschap met schapen
Resultaat: 120 EUR

W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Stadspoort
Resultaat: 110 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Pendant, Hongaarse school
Resultaat: 110 EUR

Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin ....
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. v. Pol, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 110 EUR

A. v. Pol. Circa 1930. Hollands landschap met koeien en houten bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Landschap bij avond
Resultaat: 100 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2x Antieke ikonen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Saalborg, Italiaanse bergplaats
Resultaat: 100 EUR

Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Huisje op Veluwse heide
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.

J. Smit, Twee kinderen met plaatjesboek
Resultaat: 100 EUR

J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.