Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tetar van Elven, Arabische kustplaats
Resultaat: 800 EUR

Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap
Resultaat: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Startprijs 450 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Resultaat: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw
Startprijs 850 EUR

Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij
Resultaat: 200 EUR

Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Isaac Israels, Portret
Resultaat: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Startprijs 225 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startprijs 1.200 EUR

H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.

Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startprijs 250 EUR

Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Resultaat: 500 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Startprijs 600 EUR

Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaard, Riviergezicht IJssel bij avond
Startprijs 750 EUR

H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Riviergezicht IJssel bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

L. Buchner, Zuid-Duits interieur
Startprijs 1.400 EUR

L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.

Herman Brood, Manshoofd
Startprijs 1.750 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Compositie met manshoofd. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.

Matisse, L'abside Notre Dame
Resultaat: 500 EUR

Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.

Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Startprijs 250 EUR

Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.

C. Stoitzner, Visservolk op kade
Resultaat: 350 EUR

Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 350 EUR

Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

v. Rechenberg-Fluck, Damesportret
Resultaat: 150 EUR

v. Rechenberg-Fluck. Duitse School. Circa 1915. Jugendstil damesportret bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 49 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 225 EUR

Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Aert Schouman, Figuren in taveerne
Resultaat: 1.100 EUR

Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...

P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens
Resultaat: 900 EUR

Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.