Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tetar van Elven, Arabische kustplaats 1000
Tetar van Elven, Arabische kustplaats

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap 1001
Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap

Resultaat:

3.000 EUR

Henk Schuring, Abstract 1002
Henk Schuring, Abstract
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Jan te Wierik, Figuratieve compositie 1003
Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Resultaat:

2.500 EUR

Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw 1004
Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij 1005
Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Constant Artz, Eendenfamilie in het gras 1006
Constant Artz, Eendenfamilie in het gras

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Isaac Israels, Portret 1007
Isaac Israels, Portret

Resultaat:

12.000 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat 1008
H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Startprijs 225 EUR
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap 1009
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startprijs 1.200 EUR
Mogelijk L. Orr Boren, Interieur 1010
Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startprijs 250 EUR
Verkocht
P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen 1011
P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen

Resultaat:

500 EUR

Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen 1012
Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Startprijs 600 EUR
H.J. van Wijngaard, Riviergezicht IJssel bij avond 1013
H.J. van Wijngaard, Riviergezicht IJssel bij avond
Startprijs 750 EUR
L. Buchner, Zuid-Duits interieur 1014
L. Buchner, Zuid-Duits interieur
Startprijs 1.400 EUR
Herman Brood, Manshoofd 1015
Herman Brood, Manshoofd
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Matisse, L'abside Notre Dame 1016
Matisse, L'abside Notre Dame

Resultaat:

500 EUR

Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat) 1017
Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
C. Stoitzner, Visservolk op kade 1018
C. Stoitzner, Visservolk op kade

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstract 1019
Henk Schuring, Abstract

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
v. Rechenberg-Fluck, Damesportret 1020
v. Rechenberg-Fluck, Damesportret

Resultaat:

150 EUR

Restsignatuur, Ezelspan met eenden 1021
Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Aert Schouman, Figuren in taveerne 1022
Aert Schouman, Figuren in taveerne

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens 1023
P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens

Resultaat:

900 EUR