Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring met stenen 427
Zilveren ring met stenen
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met zirconia's 534
Zilveren hanger met zirconia's
Startprijs 25 EUR
Collier van Gitten 940
Collier van Gitten
Startprijs 25 EUR
3 Zilveren armbanden 954
3 Zilveren armbanden
Startprijs 25 EUR
Schmuck-collier 967
Schmuck-collier
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger en oorknoppen 460
Zilveren hanger en oorknoppen
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met hanger 631
Zilveren collier met hanger
Startprijs 30 EUR
Grote zilveren ring met steen 678
Grote zilveren ring met steen
Startprijs 30 EUR
Vergulde oorknoppen met granaat 762
Vergulde oorknoppen met granaat
Startprijs 30 EUR
Zilveren choker en ring 911
Zilveren choker en ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring, lepel 912
Zilveren ring, lepel
Startprijs 30 EUR
2 Kettingen & oorhangers 933
2 Kettingen & oorhangers
Startprijs 30 EUR
Grote zilveren hanger 937
Grote zilveren hanger
Startprijs 30 EUR
3 Zilveren ringen 979
3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR
Zilveren hanger en ring met blauwe steen 284
Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startprijs 35 EUR
Gouden hanger 311
Gouden hanger
Startprijs 35 EUR
Gouden hanger zirconia 378
Gouden hanger zirconia
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger en ring 482
Zilveren hanger en ring
Startprijs 35 EUR
Zilveren ring parelmoer en zirconia's 526
Zilveren ring parelmoer en zirconia's
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband filigrain 535
Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR
Zilveren slavenband met lapis lazuli 627
Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren armbanden 881
2 Zilveren armbanden
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren ringen met parelmoer 938
2 Zilveren ringen met parelmoer
Startprijs 35 EUR
Lot 3 delen zilver 945
Lot 3 delen zilver
Startprijs 35 EUR