Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fotolijstje en tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Zilveren cakevork, 1932
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. MT.: Niekerk - Schoonhoven. Keurkamer Amsterdam. Anno 1932. Lengte: 22 cm. Gewicht: circa 33 gr. In goede staat.

Zilveren cakevork, 1938
Resultaat: 25 EUR

Zilveren opengewerkte cakevork met fraaie twee-zijdige bloemsteel. MT.:Hooijkaas - Schoonhoven. jl. D 1938. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Slacouvert met zilver in cassette
Resultaat: 25 EUR

Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.

Zilveren theeschep, 1896
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontourneerd gegraveerde heft. MT.: Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa 1896. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 9 gr. In goede ...

Zilveren suikerschep, 1920
Resultaat: 20 EUR

Zilveren suikerschep. Bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijprokende man. Gevlochten steel, bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT. Nederlands gekeurd. Circa 1920. Lengte:...