Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 3.500 EUR

Twee bijzondere zilveren kandelaren, 925/000, op vierkante voet met parelrand met korintische zuil en daarboven op vier gekrulde armen versierd met bladdecor en korintische zuil als licht voor de kaar...

Zilver vergulde monstrans
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen...

Bijbel met zilveren randen, 1861
Resultaat: 850 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, versierd met een zilveren arnd en een dubbel slot. 833/000. Bijbel met gecontourneerde zilveren randen en sloten bewerkt met biedermeier graveerwerk. Ou...

Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw
Resultaat: 575 EUR

Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...

Zilveren kandelaar, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Antieke zilveren gedreven kandelaar, op gecontourneerde voet met getorste pilaar met achtkante bewerking. Gestempeld Augsburg 1790-1800. 16x16x23cm. ca 363 gram.

Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated
Resultaat: 500 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...

Zilveren tabakspot, 1839
Resultaat: 475 EUR

Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...

Zilveren dienblad, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Zilveren cabaret met geribde rand geplaatst op 3 poten. ca 553 gram. ø 24 cmx2,5cm. In zeer goede staat

Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855
Resultaat: 400 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...

Ovale doos met zilver en kristal
Resultaat: 380 EUR

Bijzondere ovale zilver vergulde doos, BWG, in Fabergé-stijl voorzien van kristallen bodem, scharnierend deksel, versierd met laurerkransen, floraal decor en diverse emaille bewerkingen in verschille...

Zilveren bestek
Resultaat: 370 EUR

Zilveren bestek, 833/000 en 925/000, rond model met filetrand, met een saus- en soeplepel, 6 tafellepels, 5 dessertlepels en 6 tafelvorken. 21 cm. MT.: Gerritsen en van Kempen, verschillende jaarlette...

Zilveren schaal
Resultaat: 275 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal met geschulpte randen voorzien van hamerslagpatroon versierd met gesoldeerde versieringen met krullen en palmetten. Geplaatst op 4 uitgewerkte poten met palmetten en vo...

2 Melkglazen boterpotjes
Resultaat: 275 EUR

Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...

Zilveren broodmand
Resultaat: 250 EUR

Massieve zilveren broodmand, 800/000, opengewerkt met draadspijlen met een opgesoldeerde rand versierd met acantusbladeren, geplaatst op een ovale voet met filetrand. MT.: A.Cesa. S.C. Alessandria, na...

Antiek zilveren trekpot, 1879
Resultaat: 240 EUR

Antiek zilveren trekpotje, 833/000, vierkant model met afgeronde hoeken versierd met biedermeier graveerwerk en een rijkelijk bewerkte deksel. voorzien van houten greep en knop. 18x9x12cm. MT. T.van E...

2 Bijbeltjes met gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Twee bijbeltjes met gouden slot., 585/000. Kleine bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag en goud op snee voorzien van een gouden slot, voorzien van graveerwerk. 11x6,5x3cm en 12x6,5x3cm. In...

3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus
Resultaat: 220 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 925/000, George Jensen, bestaande uit een slacouvert en een lepel, model Cactus, ontworpen door Gundorph Albertus rond 1930. lengte 15-20 cm. ca 196 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...

Zilveren mand (ovaal)
Resultaat: 220 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlenpatroon en parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Zeist, jl.:c 1962 28x20x7,5cm. ca 335 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 220 EUR

Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...

Damesschoenen met zilv. gespen, 1838
Resultaat: 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen met opengewerkt bloemmotief, 833/000. jl.:1838. Grootte gesp 9x6,5cm. In goede staat

Russische thorapointer, zilver/cornalijn
Resultaat: 210 EUR

Russische thorapointer (jatje) van cornalijn met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. Lengte: 17 cm. In goede staat.

Ovale zilveren koektrommel
Resultaat: 200 EUR

Ovale zilveren koektrommel, 800/000, met scharnierend deksel en versierd met Djokja motieven. 19x13x8cm. ca 482 gram. In goede staat

Zilveren kom op pootjes
Resultaat: 200 EUR

Zilveren kom, 925/000, op uitgewerkte klauwpoten met cannelures en een rand met bandwerk. Met twee gekrulde grepen. 21x19x11cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. ca 570 gram. In goede staat

Wandelstok met gouden knop
Resultaat: 200 EUR

Houten wandelstok voorzien van geelgouden knop, versierd met een gegraveerd cartouche met Biedermeier decor. Lengte: 90 cm. De stok is gesigneerd, CAZAL. In goede staat

18e Eeuws mes met zilver + schede
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.

Antiek zilveren theebus
Resultaat: 190 EUR

Antiek zilveren theebus met gedreven florale afbeeldingen en theedrinkende heer en dame. Deksel met gedreven afbeelding van een vogelpaartje. Deksel is tevens te gebruiken als maatbekertje. Diverse ps...

Zilveren bord
Resultaat: 185 EUR

Zilveren bord met parelrand, 900/000. ø 21 cm. ca 276 gram. In goede staat

2 Zilveren Kaarskandelaren
Resultaat: 180 EUR

Set met 2 zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met een getorste bewerking. Met gevulde voet. ø10x11cm. In goede staat

Zilveren hengselschaal
Resultaat: 175 EUR

Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat

Zilveren herenhorloge en ketting
Resultaat: 160 EUR

Zilveren zakhorloge, ø36 mm, met sleutelopwinding, voorzien van ketting met biesmarkschakel. 27 cm. In goede staat Functies niet getest.

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 160 EUR

Suikercoupe met zilver, 833/000, en blauw glazen bak. Coupe met zilveren houder versierd met guirlandes, strikken en portretten. Geplaatst op 3 klauwpoten. ø9,5x11cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Z...

2 Zilveren bruidegomspijpjes, 1875
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.

Zilveren peper en zoutstrooier,
Resultaat: 145 EUR

Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig op ronde voet en voorzien van glazen binnenzijde. ø5x12cm. In goede staat

Zilveren rokhaak met ketting & schaar
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen met zilveren ketting en rokhaak in bloemvorm met bloedkoraal. 800/000. Totale lengte 40 cm.

Zilveren rokhaak, ketting en schaar met zilver
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen, rokhaak en ketting, 835/000, schaar met zilveren bewerkte grepen geplaatst aan een zilveren gourmetketting met rokhaak met harp, voorzien van frans keur. totaal 72 cm. In g...

Zilveren tabaksdoos, 1890
Resultaat: 140 EUR

Fraaie zilveren tabaksdoos, 833/000. Tabaksdoos met holle vorm op 4 bolpoten. De deksel is voorzien van een gravure van een groot gebouw en Biedermeier bloemwerk. De onderzijde is geribd. jl.: F:1890....

Antiek Fries zakmes, 1800
Resultaat: 140 EUR

Antiek zilveren zakmes, met opengewerkte zilveren greep met figuren gemaakt voor Jurjen Iskamp ca 1800, voorzien van een zilveren, 925/000, mes Engeland, sheffield Harrison Brothers & Howson. 15 cm, ...

Zilveren Joodse kandelaar
Resultaat: 135 EUR

Kleine Chanoeka kandelaar, 835/000, op ronde voet met bloemversiering. Een 9-lichts kandelaar met armen gemaakt uit ranken. 15x5x17cm. ca 83 gram In goede staat.

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.

Zilveren doos
Resultaat: 125 EUR

Zilveren doos, 833/000, heupmodel, op pootjes met greep. Doos met ribbewerking, geplaatst op 4 klauwpootjes met een greep met figuren. MT.: H.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:H:1842. 12,5x7,5x3cm. ca 199 ...

1171
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels, één lepel, 925/000, met een dubbel open getorste steel met dolfijnen bekroond met een ruiter te paard, Importeursteken: Aubert, Lancelle juweliers, 's Gravenhage, jl....

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 120 EUR

Houten wandelstok met zilveren 800/000 greep. Voorzien van fraaie versieringen. Lengte: circa 85 cm. In goede staat.

Zilveren theepotje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren theepotje, 835/000, rond bol model versierd met parelrand en houten greep. MT.: Van Kempen en zonen, Voorschoten jl.: O:1898. 20x12x15cm. ca 279 gram. Wat gedeukt.

Schelp met zilveren montuur
Resultaat: 120 EUR

Nautiles schelp, gemaakt als doos met zilveren deksel en voet, BWG, met djokja motief. 16x10x9cm. In goede staat

Zilveren schaal (schuitvorm)
Resultaat: 120 EUR

Zilveren schaal, 833/000, schuitvorm met parelrand en handgezaagd spijlen-, floraal- en ovaalpatroon. 26x15x9cm. ca 231 gram. MT.: J.Ph. de Vries, Hoorn jl.:R:1927. In goede staat

Zilveren roomstel
Resultaat: 120 EUR

Zilveren 835/000 roomstel met parelranden op ovaal blaadje met parelrand. Gemerkt D.J. Aubert - Den Haag. Afmeting: 19 x 13,5 x 8 cm. Ca. 292 gram. In goede staat.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat