Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 1
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zilver vergulde monstrans 2
Zilver vergulde monstrans

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren randen, 1861 266
Bijbel met zilveren randen, 1861

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw 571
Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 18e eeuw 17
Zilveren kandelaar, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated 98
Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren tabakspot, 1839 591
Zilveren tabakspot, 1839

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad, 18e eeuw 15
Zilveren dienblad, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855 574
Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ovale doos met zilver en kristal 241
Ovale doos met zilver en kristal

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 375
Zilveren bestek

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 22
Zilveren schaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Melkglazen boterpotjes 46
2 Melkglazen boterpotjes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 16
Zilveren broodmand

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek zilveren trekpot, 1879 117
Antiek zilveren trekpot, 1879

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Bijbeltjes met gouden slot 645
2 Bijbeltjes met gouden slot

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus 70
3 Zilveren bestekdelen, George Jensen, cactus

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 71
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren mand (ovaal) 199
Zilveren mand (ovaal)

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren tasbeugel 250
Zilveren tasbeugel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Damesschoenen met zilv. gespen, 1838 719
Damesschoenen met zilv. gespen, 1838

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Russische thorapointer, zilver/cornalijn 116
Russische thorapointer, zilver/cornalijn

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Ovale zilveren koektrommel 66
Ovale zilveren koektrommel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren kom op pootjes 242
Zilveren kom op pootjes

Resultaat:

200 EUR