Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
138 Resultaten
Kavel: 5000

Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Resultaat: 1.600 EUR

Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

Startprijs 1.500 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...


Kavel: 5002

Bronzen beeld, door A. Gaudez

Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse grote bronzen Jeanne D'Arc door A. Gaudez. Adrien Etienne Gaudez. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 76 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Antiek bronzen boeddha

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Bronzen figuur, Ridder op paard

Startprijs 375 EUR

19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Bronzen beeld, Mercurius

Resultaat: 375 EUR

Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Marmeren buste

Startprijs 320 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Gesneden figurengroep, 19e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

2x Antieke bronzen beelden

Startprijs 350 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

2x Coustou beelden, 19e eeuw

Startprijs 250 EUR

Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Antiek bronzen figuur, Roepende jongen

Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Russisch beeldje, 1900

Startprijs 200 EUR

Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

2 Antieke bronzen plaquettes

Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Bronzen kameel

Startprijs 375 EUR

Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Houten Madonna, 18e eeuw

Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Darie Mircea Dup beeld

Startprijs 200 EUR

Darie Mircea Dup '92. 1959 Italië. Natuurstenen buste. Patina. Afmeting: 38 x 16 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen beeld, Tijger

Resultaat: 700 EUR

Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen olifant , 20e eeuw

Startprijs 300 EUR

Grote Chinese of Japanse bronzen olifant met spelende kinderen. Gegraveerd en gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 72 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Oud Chinees houten figuur

Resultaat: 400 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

19e Eeuws beeld, Indiaan vecht met leeuw

Startprijs 230 EUR

19e Eeuws beeld. Zuid-Amerikaanse Indiaan vecht met leeuw. Zwaar compositie metalen figuur. Afmeting: 57 x 44 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antieke bronzen adelaar, 1930

Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen adelaar op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Vuurvergulde Charles Dix figuur, 19e eeuw

Startprijs 200 EUR

Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.