Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 40 EUR

Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Startprijs 45 EUR

Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.

Beeld op marmeren voet
Startprijs 50 EUR

Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Piedestal + buste, Einstein
Startprijs 60 EUR

Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Oud bronzen beeld, Kruisridder
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke plaquette in lijst, Indiaan
Startprijs 60 EUR

Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.

Afrikaans bronzen figuur, Trommelaar
Startprijs 60 EUR

Afrikaans bronzen figuur. Trommelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke putti
Startprijs 60 EUR

Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun
Startprijs 75 EUR

Art Deco-stijl boekensteun op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, Francois Pompon. Afmeting: 26 x 11 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Houten muzikant
Startprijs 75 EUR

Franse 19e eeuwse houtgestoken muzikant. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur
Startprijs 80 EUR

Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bronzen figuur, Chinese god op rots
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Terracotta buste, Man
Startprijs 100 EUR

Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.

Chinese wijsheer, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.