Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen figuren 5133
2x Bronzen figuren
Startprijs 35 EUR
Terracotta plaquette, H. Bucher 5031
Terracotta plaquette, H. Bucher
Startprijs 40 EUR
Antiek bronzen figuur, Eend 5084
Antiek bronzen figuur, Eend
Startprijs 40 EUR
Bronzen boeddha 5129
Bronzen boeddha
Startprijs 40 EUR
Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent 5128
Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Startprijs 45 EUR
Bronzen plaquette 5077
Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Beeld op marmeren voet 5081
Beeld op marmeren voet
Startprijs 50 EUR
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw 5097
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Piedestal + buste, Einstein 5038
Piedestal + buste, Einstein
Startprijs 60 EUR
Oud bronzen beeld, Kruisridder 5058
Oud bronzen beeld, Kruisridder
Startprijs 60 EUR
Antieke plaquette in lijst, Indiaan 5096
Antieke plaquette in lijst, Indiaan
Startprijs 60 EUR
Afrikaans bronzen figuur, Trommelaar 5116
Afrikaans bronzen figuur, Trommelaar
Startprijs 60 EUR
Antieke putti 5130
Antieke putti
Startprijs 60 EUR
Lot diverse metalen figuren (8x) 5137
Lot diverse metalen figuren (8x)
Startprijs 60 EUR
Chinese bronzen boeddha 5125
Chinese bronzen boeddha
Startprijs 70 EUR
Bronzen boekensteun 5033
Bronzen boekensteun
Startprijs 75 EUR
Chinees bronzen sculptuur 5062
Chinees bronzen sculptuur
Startprijs 75 EUR
Houten muzikant 5122
Houten muzikant
Startprijs 75 EUR
Modern bronzen figuur 5057
Modern bronzen figuur
Startprijs 80 EUR
Bronzen boeddha 5121
Bronzen boeddha
Startprijs 80 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5101
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR
Chinees bronzen figuur, Chinese god op rots 5030
Chinees bronzen figuur, Chinese god op rots
Startprijs 100 EUR
Terracotta buste, Man 5050
Terracotta buste, Man
Startprijs 100 EUR
Chinese wijsheer, 19e eeuw 5073
Chinese wijsheer, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR