Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
74 Resultaten
Kavel: 5000

Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Resultaat: 1.600 EUR

Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Antiek bronzen boeddha

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen beeld, Tijger

Resultaat: 700 EUR

Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Gesneden figurengroep, 19e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Oud Chinees houten figuur

Resultaat: 400 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Bronzen beeld, Mercurius

Resultaat: 375 EUR

Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.


Kavel: 5065

Antiek houten heilige figuur

Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

2 Antieke bronzen plaquettes

Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 5056

Bronzen valk

Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Antiek bronzen figuur, Eend

Resultaat: 200 EUR

Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5074

Bronzen Art Deco-stijl beeld

Resultaat: 190 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Bronzen figuur, gebonden naakte vrouw

Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Bronzen schedel

Resultaat: 170 EUR

Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5051

Bronzen olifant, naar Salvador Dali

Resultaat: 170 EUR

Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Bronzen gier

Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

Bronzen beeld, Greyhounds

Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5106

Religieus snijwerk, 18 eeuw

Resultaat: 160 EUR

Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5078

Bronzen beeld, Charly Chaplin

Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.


Kavel: 5085

Bronzen figuur, Griekse dame op stoel

Resultaat: 150 EUR

Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5107

2x Bronzen figuren, 1870

Resultaat: 150 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5115

Bronzen figuur, Liggende Romeinse man

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.