Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Cecil Brown 5000
Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antiek bronzen boeddha 5003
Antiek bronzen boeddha

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Tijger 5018
Bronzen beeld, Tijger

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw 5016
Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gesneden figurengroep, 19e eeuw 5008
Gesneden figurengroep, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Halfnaakte dame 5004
Bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oud Chinees houten figuur 5020
Oud Chinees houten figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Mercurius 5006
Bronzen beeld, Mercurius

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Heilig figuur, 19e eeuw 5043
Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek houten heilige figuur 5065
Antiek houten heilige figuur

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
2 Antieke bronzen plaquettes 5013
2 Antieke bronzen plaquettes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen valk 5056
Bronzen valk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Eend 5029
Antiek bronzen figuur, Eend

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen Art Deco-stijl beeld 5074
Bronzen Art Deco-stijl beeld

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, gebonden naakte vrouw 5061
Bronzen figuur, gebonden naakte vrouw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen schedel 5047
Bronzen schedel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen olifant, naar Salvador Dali 5051
Bronzen olifant, naar Salvador Dali

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen gier 5025
Bronzen gier

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Greyhounds 5034
Bronzen beeld, Greyhounds

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Religieus snijwerk, 18 eeuw 5106
Religieus snijwerk, 18 eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Charly Chaplin 5078
Bronzen beeld, Charly Chaplin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Griekse dame op stoel 5085
Bronzen figuur, Griekse dame op stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren, 1870 5107
2x Bronzen figuren, 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Liggende Romeinse man 5115
Bronzen figuur, Liggende Romeinse man

Resultaat:

150 EUR