Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen figuur, Cecil Brown
Resultaat: 1.600 EUR

Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Antiek bronzen boeddha
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Resultaat: 700 EUR

Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Gesneden figurengroep, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Halfnaakte dame
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Oud Chinees houten figuur
Resultaat: 400 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Mercurius
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Heilig figuur, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

Antiek houten heilige figuur
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2 Antieke bronzen plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Bronzen valk
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.

Bronzen Art Deco-stijl beeld
Resultaat: 190 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, gebonden naakte vrouw
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen schedel
Resultaat: 170 EUR

Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen olifant, naar Salvador Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.

Bronzen gier
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Greyhounds
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk, 18 eeuw
Resultaat: 160 EUR

Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Charly Chaplin
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Griekse dame op stoel
Resultaat: 150 EUR

Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren, 1870
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende Romeinse man
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke bronzen adelaar, 1930
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen adelaar op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 120 EUR

Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Frans Art Nouveau beeld, 1910
Resultaat: 120 EUR

Frans Art Nouveau beeld. Circa 1910. Jumelles par L. Alliot. Compositie metaal met blauw-groene iriserende patina. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Bronzen vrouwe Justitia
Resultaat: 120 EUR

Erotische bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Haas
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

4x Bronzen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek verguld Chinees ijzeren boeddha hoofd. Oxydatie hals. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hond
Resultaat: 100 EUR

Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Antiek Samac beeld, 1900
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.

Oosterse bronzen boeddha
Resultaat: 100 EUR

Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.

Oud albasten figuur, 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Bronzen stiertje, naar Pablo Picasso
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen boeddha hoofden
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke bronzen tempel leeuwen
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.

2 Bronzen figuren, Ruiters te paard
Resultaat: 90 EUR

Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Houten Madonna, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jachthond
Resultaat: 80 EUR

Antieke bronzen jachthond. Gesigneerd Chenet (Pierre) en gietstempel. Groen gepatineerd. Afmeting: 9,3 x 14 x 3,6 cm. In goede staat.

2x Bronzen boeddha
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden, 1880
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.

4x Bronzen figuren
Resultaat: 75 EUR

Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...

Bronzen dier, Haasje
Resultaat: 75 EUR

Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.