Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude ladenkast, 1930-1950 4102
Oude ladenkast, 1930-1950

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw 6151
2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Doos met zilveren bestek 100
Doos met zilveren bestek

Resultaat:

465 EUR

Verkocht
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Pelikaan pennenset, 1930 2414
Oude Pelikaan pennenset, 1930

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren aspergertang 372
Zilveren aspergertang

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Trix H0 22435 (krokodil) 20222 3052
Trix H0 22435 (krokodil) 20222

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x A.C.M.E. Loks 60097, 60075, 60239 3048
3x A.C.M.E. Loks 60097, 60075, 60239

Resultaat:

120 EUR

Antiek voorlader pistool, 1800 2701
Antiek voorlader pistool, 1800
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren sigarettendoos & taartvorken 516
Zilveren sigarettendoos & taartvorken

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren lepelvaasje 367
Zilveren lepelvaasje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren miniaturen 4x 292
Zilveren miniaturen 4x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden armband 201
Gouden armband

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden kruis met robijn 32
Gouden kruis met robijn

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6515
Antieke Jugendstil rookverdrijver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kapitale Chinese kom, 18e eeuw 6261
Kapitale Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun' 6033
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3x Colenbrander vaas 'Viervoud' 6021
3x Colenbrander vaas 'Viervoud'

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde' 6017
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie' 6016
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bronzen dames torso, Maillol 5027
Bronzen dames torso, Maillol

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 380 x 262 cm 4523
Perzisch kleed, 380 x 262 cm

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 381 x 281 cm 4502
Perzisch kleed, 381 x 281 cm

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeldzame noten speeltafel, 1880 4009
Zeldzame noten speeltafel, 1880

Resultaat:

500 EUR