Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumfles, Isle of Wight
Resultaat: 130 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.

Raymond Branlé vaas
Resultaat: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een puntbak voorzien van een deels getorste steel met figuren en dolfijnen bekroond met een figuur met juk. aan de achterzijde van de bak staat een gravure. Leeuwa...

Zilveren gourmetarmband
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 835/000, met een Gourmetschakel, voorzien van een bakslot. Breedte 9,5mm, lengte 21,5cm. ca 34,5 gram. In goede staat

Antieke Japanse netsuke
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Hoekige ring met 3 witgouden strakke chatons met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. ø 51, ca 3,5 gram. In goede staat

Antiek benen armband + riem
Resultaat: 50 EUR

Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.

4x Antiek kristalglas
Resultaat: 80 EUR

Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Resultaat: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren gembercouvert 1859
Resultaat: 110 EUR

Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In...

19e Eeuwse glazen fles
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Afrikaans wand reliëf
Startprijs 150 EUR

Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Pronkborden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse metalen historisme pronkwandschotels met religieuze voorstelling. Ongemerkt. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse vaas, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met kristal
Startprijs 375 EUR

Brede geelgouden ring, 750/000, bezet met een ovaal en twee driehoekig gefacetteerde kristallen gezet in een witgouden zetkast. Breedte ring 14 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat

6x Kristal/glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 2 witgouden opgelegde kruizen met daartussen 13 pave gezette briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct P/W. ø 53, ca 4,9 gram. Breedte ring 6,5 mm. In goede staat

Rookstel met zilver
Startprijs 100 EUR

Rookstel gemaakt uit zwart glas met witte bewerking, voorzien van een sigarettenglas en zavelstokjeshouder, geplaatst op zilveren ronde pootjes, 833/000,die op een zwart gecontourneerd basement met iv...

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

Antiek lederen etui met goud, 1860
Startprijs 80 EUR

Antiek lederen Biedermeier houder met 585 gouden slot en monogramplaat. Circa 1860. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2x Oosterse ceremonie dolken
Startprijs 60 EUR

Twee decoratieve Oosterse bronzen ceremonie dolken met natuursteen en glazen stenen. Tibet. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.

Kantonese vaas, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Resultaat: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

2x Chinese olielampen?
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.