Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Resultaat: 275 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, 1915
Startprijs 100 EUR

Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

18e Eeuwse stoel, eiken
Resultaat: 60 EUR

18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.

W. v.d. Velde, Windmolen aan het water
Resultaat: 50 EUR

W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Heilige met adelaar
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR

Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Bronzen kat (naar Botero)
Startprijs 80 EUR

Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.

4x Italië, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

Antiek borstelkastje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.

J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR

J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Houtgestoken Indische olifant
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

Oude ladenkast, 1930-1950
Resultaat: 250 EUR

Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, Dante
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR

Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit theetafel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Antieke eiken hal/kerk bank, 1850
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.

Schaakspel + wijnset
Startprijs 25 EUR

Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
Startprijs 2.500 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.

5x Afrikaanse beelden
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 100 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiquarische boeken
Resultaat: 110 EUR

Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...

2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

Antieke Neo Gotische wandkandelaar
Resultaat: 90 EUR

Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800
Resultaat: 450 EUR

Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.

Groot lot oude waaiers
Resultaat: 25 EUR

Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Resultaat: 45 EUR

S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

Guy Olivier, Twee dames op stap
Resultaat: 170 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Renaissance wandschotel
Startprijs 60 EUR

Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.

Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.

Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 180 EUR

Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...

Mahonie naaikist, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Handwerkende vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.

Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR

Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Oude/antieke Tulwar sabel
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.