Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring met saffier en diamant. 507
Witgouden ring met saffier en diamant.
Startprijs 460 EUR
Verkocht
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

Resultaat:

35 EUR

24-Delig bestek (plated) 500
24-Delig bestek (plated)
Startprijs 50 EUR
Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Guy Olivier, Twee dames op stap 1099
Guy Olivier, Twee dames op stap

Resultaat:

170 EUR

Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter 493
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter
Startprijs 140 EUR
2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw 2209
2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Bronzen kat (naar Botero) 5067
Bronzen kat (naar Botero)
Startprijs 80 EUR
Antieke mandoline 2202
Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Antiquarische boeken 2195
4x Antiquarische boeken

Resultaat:

110 EUR

2x Oude/antieke Chinese rollen 2188
2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Handwerkende vrouw 1063
Onduid. gesig., Handwerkende vrouw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

Resultaat:

30 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Startprijs 120 EUR
Marie Cornett? Portret dame met hoed 1056
Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR
Gouden hanger met citrien 457
Gouden hanger met citrien
Startprijs 120 EUR
Tafelstuk met zilver 1860 450
Tafelstuk met zilver 1860
Startprijs 100 EUR
Tafelstuk met zilver 1881 443
Tafelstuk met zilver 1881
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

Resultaat:

30 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1049
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antieke Neo Gotische wandkandelaar 2159
Antieke Neo Gotische wandkandelaar

Resultaat:

90 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude/antieke Tulwar sabel 2704
Oude/antieke Tulwar sabel

Resultaat:

60 EUR