Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3630 Resultaten
Kavel: 949

Zilveren hanger en oorknoppen

Startprijs 15 EUR

Zilveren hanger en oorknoppen, 925/000, met een ovale vorm versierd met hamerslag bewerking. De hanger is tevens voorzien van een krul. lengte 6 cm en 3,5cm. ca 9,5 gram. In goede staat


Kavel: 6165

2x Antieke tegels

Startprijs 15 EUR

Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.


Kavel: 332

2 Kettingen & oorhangers

Startprijs 20 EUR

Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.


Kavel: 381

Zilveren viventy ring

Startprijs 20 EUR

Gladde zilveren viventy ring, 925/000, met opstaande rand. breedte 6 mm. ø51. ca 9 gram Nieuw


Kavel: 486

Zilveren oorknoppen, hart diamant

Startprijs 20 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw


Kavel: 586

2 Vergulde broches

Startprijs 20 EUR

Twee vergulde broches, één broche uit 2 in elkaar gemaakte ovale ringen versierd met parel en blauwe steentjes en één staafbroche met geruwde bewerking versierd met een roze steentje. 40-45 mm.


Kavel: 1406

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht

Startprijs 20 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2496

Parker Vulpen, zwart

Startprijs 20 EUR

Parker vulpen, zwart gematteerd. Nieuw


Kavel: 2552

Lot antieke messen, 1900

Startprijs 20 EUR

Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2568

Kavel met tientallen aanstekers

Startprijs 20 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.


Kavel: 2583

2x Oude Chinese amuletten

Startprijs 20 EUR

Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Grote schildpad klederdrachtpop

Startprijs 20 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 5148

Terracotta plaquette, H. Bucher

Startprijs 20 EUR

Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5587

3x Oud/antiek kristal/glas

Startprijs 20 EUR

Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6481

2x Meissen porselein

Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...


Kavel: 6545

4x Oud/antiek porselein

Startprijs 20 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...


Kavel: 109

Grote zilveren broche

Startprijs 25 EUR

Grote zilveren broche met steen met aders, soort houtsteen. 4x7 cm ca 21 gram. In goede staat


Kavel: 335

Lot zilveren bedels en broches

Startprijs 25 EUR

Lot met 10 zilveren bedels en 2 letterbroches. totaal ca 20 gram.


Kavel: 376

Zilveren armband, Dubbeltjes

Startprijs 25 EUR

Zilveren armband met 10 dubbeltjes van voor 1942, geklemd in zetkasten. 18 cm. ca 21 gram. In goede staat


Kavel: 386

Zilveren armband met bollen

Startprijs 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat


Kavel: 731

Goud op zilveren medaillon

Startprijs 25 EUR

Goud op zilveren medaillon, 925/000, ovaal model met rode steen. 22x40mm, inclusief oog. Deukje in.


Kavel: 734

Goud op zilveren ring zirconia

Startprijs 25 EUR

Brede goud op zilveren ring, 925/000, met een grote ronde zirconia in het midden en aan weerskanten een band met 3 prinses geslepen zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 54. Nieuw


Kavel: 737

Goud op zilveren ring met parel en zirconia

Startprijs 25 EUR

Grove goud op zilveren ring, 925/000, met parel en zirconia's. Bollopende ring met in het midden een parel, ø 10 mm, met aan weerskanten een zirconia. ø 59 ca 11,3 gram. In goede staat


Kavel: 778

2 Zilveren hangers met parel

Startprijs 25 EUR

Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.