Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Prachtige pronkvertico, 1870
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.

Oud Chinees spekstenen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Familie Verte schotel met vleermuizen
Startprijs 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met kalebassen en vleermuizen decors en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met houtnerf, florale en vogel decor. Bodemmerk onder blauwe glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse handgeschilderde gesigneerde in Renaissance-stijl tegeltableau. Door Prosper Delin 1879. Figuren en faun bij bron. Polychrome. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met zuidzeeparel
Startprijs 1.100 EUR

Bijzondere witgouden hanger, 750/000, met een Zuidzee parel en diamanten. Strakke elegante hanger met grote Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 achtkant diamantjes, totaal ca....

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startprijs 1.100 EUR

Bloedkoralencollier aan een fraaie geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, tonvormig, ø6 mm, bevestigd aan een geelgouden streeksluiting, ø 38 mm, met filigrain en bloedko...

Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...

Oude messing altaar
Startprijs 1.150 EUR

Oude messing bewerkte Neogotische inbouw altaar met ranken en figuren in medailles. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 64 x 44 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Stieren op draf met hond
Startprijs 1.200 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startprijs 1.200 EUR

H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.

Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR

Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...

Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.200 EUR

Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.

Jachtbuffet
Startprijs 1.200 EUR

Jachtbuffet met eiken bovenstuk. Circa 1880. Bijzondere kast van goede kwaliteit. Rijkelijk bewerkt met diverese motieven. Afmeting: 258 x 155 x 68 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bez...

Mahonie Empire kabinet
Startprijs 1.200 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vitrinekast, 1840
Startprijs 1.300 EUR

Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.

L. Buchner, Zuid-Duits interieur
Startprijs 1.400 EUR

L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.

Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
Startprijs 1.400 EUR

19e Eeuwse Weense notenhouten Grande Sonnerie Pfeifen Barok staande klok met kwartierslag-uurwerk. Twee-delig. Zijkanten glas. Circa 1870. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.450 EUR

Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en feniksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.

6-Delig zilveren servies
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren servies, 833/000, 6 delig, model parelrand, met een koffie- en theekan, een melkkan, suikerpot, lepelvaas en een comfoor. Het comfoor heeft een gezaagde rand met ovaal patroon en is geplaatst...

Friese zilveren kraantjeskan met comfoor
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere Friese zilveren kraantjeskan op comfoor, 833/000, rijkelijk versierd met voluten krullen en florale decoraties. voorzien van een rand met cannelures, een greep met vrouwenhoofd en hanekop e...