Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lotje kristal (10x)
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

3x Indonesisch, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse barometer, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barometer. Circa 1900. De Gruyter Stores Amsterdam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur fiets
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, figuur op een oude fiets. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988. 4x2,5x4cm. In goede staat

2x Antiek Duits porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...

2x Antieke Opaline vazen, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Jugendstil kinderservies, 1915
Resultaat: 20 EUR

Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.

3x Oud Oosters koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Lot divers kristal + glas
Resultaat: 15 EUR

Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kristal/glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Resultaat: 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Resultaat: 10 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

Lot Plated
Resultaat: 10 EUR

Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startprijs 8.000 EUR

Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstraaks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...

Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.

Platina horloge met diamant
Startprijs 3.500 EUR

Zeer fraai platina dameshorloge, 950/000, Helvetia, mechanisch met een kast met witte wijzerplaat en zalmkleurige cijfers en wijzers. De band is gemaakt uit fraai gevormde schakels, voorzien van een v...

Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
Startprijs 3.500 EUR

Unieke geelgouden broche, 750/000, met een grote boulder opaal, omgeven door 31 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct, IF/VVS- D/E, één peergeslepen en zes markies geslepen robijnen en vijf m...

Joodse kandelaar met kannetje en lichter
Startprijs 3.250 EUR

Prachtige Joodse kandelaar, Chanoeka, zilver 925/000. Een grote 9 lichts olie-kandelaar met oliekannetje prachtig versierd met vierkante uitgewerkte voet, met 9 lichten bevestigd aan gekrulde floraal...

Bois? Onduid., Platbodem op zee
Startprijs 3.000 EUR

Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.