Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke penselenpot
Resultaat: 3.250 EUR

Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose sierschotel
Resultaat: 3.100 EUR

Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.

Ram Arnhem vaas 'Lappen'
Resultaat: 3.000 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese lakwerk dekseldoos
Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'
Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Grote Colenbrander vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Kapitale figuren groep Thüringen
Resultaat: 1.300 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte bloempot
Resultaat: 1.250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'
Resultaat: 1.200 EUR

Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.

Familie Verte dekseldoos
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.

Oud/antiek Familie Rose waterbakje
Resultaat: 1.000 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met floraal, goud en tekst decor. Bodemmerk. Gecontoureneerde omranding. Afmeting: 2,7 x 16,2 x 12 cm. In goede staat.

2x Colenbrander Ram sierborden
Resultaat: 950 EUR

Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 950 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.

3x Colenbrander vaas 'Viervoud'
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'
Resultaat: 850 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese theebus
Resultaat: 800 EUR

Antieke Chinees porseleinen theebus met rondom spelende Chinese kinderen in landschap decor. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Familie Rose halve-maan vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur'
Resultaat: 750 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

1x Sierschotel Colenbrander Ram 'Los'
Resultaat: 750 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese kom
Resultaat: 750 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemerkte blauw/witte kom met florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose kandelaar
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...

1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'
Resultaat: 700 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese wierookbrander
Resultaat: 700 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Grote Japanse Kutani vaas
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese pijpvaas
Resultaat: 600 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gemarmerde glazuur met schriften en zegelmerken. Afmeting: 17 x 11,7 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot, 1915
Resultaat: 550 EUR

Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaasje 'Drijvend'
Resultaat: 550 EUR

Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.

2x Royal Doulton vazen, 1910
Resultaat: 550 EUR

Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose kom
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren, teksten en goud decors. Bodemmerk. Gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Familie Rose kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met vlinder decor (binnenin) en bodemmerk. Afmeting: 5 x 8,9 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.

2x Grote Chinese kop en schotels
Resultaat: 425 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

Aparte oude Yixing kom
Resultaat: 400 EUR

Aparte oude Chinese Yixing kom met schriften en bodemmerk. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 16,3 x 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Stadt Meissen theeset, 1900
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...

Louis Seize theeservies, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...

17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)
Resultaat: 350 EUR

Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...

Familie Rose waterbakje, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met vogel, bloesem decor + tekst. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

2x Antieke siervazen, 1880
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...