Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1794 Resultaten
Kavel: 1000

A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen

Resultaat: 8.700 EUR

Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4000

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

Resultaat: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 6079

Oude/antieke penselenpot

Resultaat: 3.250 EUR

Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6161

Oude Chinese Familie Rose sierschotel

Resultaat: 3.100 EUR

Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1

Vergulde zilveren kelk

Resultaat: 3.000 EUR

Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...


Kavel: 6008

Ram Arnhem vaas 'Lappen'

Resultaat: 3.000 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3500

Bronzen Louis Seize pendule, 1800

Resultaat: 2.750 EUR

Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...


Kavel: 2700

Antiek Japans Katana sabel

Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.


Kavel: 6000

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'

Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3506

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Resultaat: 2.300 EUR

18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5000

Bronzen figuur, 1900

Resultaat: 2.000 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...


Kavel: 3504

Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Resultaat: 1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...


Kavel: 5003

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

Resultaat: 1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...


Kavel: 4500

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm

Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.


Kavel: 6039

Chinese lakwerk dekseldoos

Resultaat: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1021

G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm

Resultaat: 1.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'

Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 80

Gouden bouchard horloge

Resultaat: 1.450 EUR

Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-


Kavel: 4284

Houtgestoken stoel, 19e eeuw

Resultaat: 1.450 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 51

Platina oorhangers Art Deco

Resultaat: 1.400 EUR

Prachtige antieke platina Art Deco oorhangers, met o.a. diamant en saffier. Lange oorhangers, met steker, rijkelijk versierd met diamanten, in briljantslijpsel en met oudslijpsel, en langwerpig geslep...


Kavel: 4077

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

2x Grote Colenbrander vazen

Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 24

Groot zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat: 1.300 EUR

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...


Kavel: 6244

Kapitale figuren groep Thüringen

Resultaat: 1.300 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 27

Gouden ring met oud diamant

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtige antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke rozetring met bewerkte band en een rozet met in het midden een grote bolsewiek geslepen diamant, ø 9 mm, met daaromheen een rand met 18 dia...


Kavel: 6043

Oude/antieke Familie Verte bloempot

Resultaat: 1.250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 709

Gouden ring met diamant en amethist

Resultaat: 1.200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...


Kavel: 4007

Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Barok vitrine-porseleinkast met zijdeuren, bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 235 x 46 x 245 cm. In goede staat.


Kavel: 6024

2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'

Resultaat: 1.200 EUR

Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 560

Gouden ring met bolsewiek diamant

Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een achtpoot chaton bezet met een diamant met bolsewiek slijpsel, ø 5,5-6mm. ca 1,08 ct SI-F ø 58. In goede staat


Kavel: 4010

Hollands Louis Seize kabinet

Resultaat: 1.100 EUR

Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...


Kavel: 6413

Familie Verte dekseldoos

Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 4013

Engelse chaise longue, 19e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.


Kavel: 6156

Oud/antiek Familie Rose waterbakje

Resultaat: 1.000 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met floraal, goud en tekst decor. Bodemmerk. Gecontoureneerde omranding. Afmeting: 2,7 x 16,2 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 52

Witgouden armband met diamanten

Resultaat: 950 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/Cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...


Kavel: 5001

Antiek bronzen koe met kalf

Resultaat: 950 EUR

Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

2x Colenbrander Ram sierborden

Resultaat: 950 EUR

Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'

Resultaat: 950 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.


Kavel: 1171

Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen

Resultaat: 900 EUR

Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

3x Colenbrander vaas 'Viervoud'

Resultaat: 900 EUR

Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 56

Witgouden ring met aquamarijn

Resultaat: 850 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een grote kussenvormig gefacetteerde aquamarijn, ca 12 ct, en 78 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,5 ct, ca 7,6 gram. De aq...


Kavel: 231

Art Deco armband met zilver en goud

Resultaat: 850 EUR

Bijzondere Art Deco armband uit goud, 750/000, en zilver, 925/000, bezet met diamanten. Brede armband met zeskantige bewerkte schakels bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Breedte 22 mm, lengte 20 cm. ...


Kavel: 1170

L. Pongioing, Havengezicht met Engelse schepen

Resultaat: 850 EUR

L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'

Resultaat: 850 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3516

Franse Empire pendule

Resultaat: 825 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...


Kavel: 9

Gouden armband (gevlochten)

Resultaat: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een klassiek gevlochten patroon. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 14 mm, lengte 20 cm. ca 45 gram. In goede staat


Kavel: 62

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 800 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring, 750/000, bezet met diverse briljant geslepen diamanten met een goede kleur en kwaliteit. Totaal ca 1,5 ct F/G-VVS. middelsteen SI. ca 5,6 gram. ø 56. In zeer goede s...


Kavel: 1022

G.J. Overbeek, Zomers havengezicht R'dam

Resultaat: 800 EUR

G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.