Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Renaissance kast, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.

Kersen Biedermeier secretaire, 1830
Resultaat: 500 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken kast, spitse panelen
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten twee-deurs kast. Circa 1800. Met spitsvormige deurpanelen. Geheel massief. In goede staat.Afm.: 191x170x60cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Eiken 3-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Drie-deurs Hollandse boekenkast. Circa 1840 - 1860. Eiken, deels massief. Afmeting: 213 x 238 x 43 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

18e Eeuws mondgeblazen glas
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws gegraveerd, mondgeblazen bokaal glas. 't Voltrockene huwelijk'. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose kom
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren, teksten en goud decors. Bodemmerk. Gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Familie Rose kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met vlinder decor (binnenin) en bodemmerk. Afmeting: 5 x 8,9 cm ø. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 19e eeuw
Resultaat: 490 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren schenkkan
Resultaat: 480 EUR

Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 475 EUR

Brede geelgouden ring, 750/000, met witgouden element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,75 ct. Breedte ring 14 mm. ca 8 gram. ø 59 In goede staat

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Resultaat: 475 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 27 cm. In goede staat.

Oude Leitz Leica camera
Resultaat: 475 EUR

Oude Duitse Leitz Leica camera met drie lenzen + handstatief. Camera model R. 5. Bestaande uit: Grote lens Leica Vario Elmar R 1:4/80-200 + Kleine lens Leitz Wetzlar Extended 2x + Lenz op camera B.W. ...

Linnen pers, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 465 EUR

Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...

Zilveren doos
Resultaat: 450 EUR

Zilveren doos, 833/000, achtkantig model met scharnierend deksel, fraai versierd met gegraveerde voorstelling en tekst:: Het huis te Baarland, van ter zijde gelien, Het huis ter Baarland, van agteren ...

Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen
Resultaat: 450 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 47 cm. In goede staat.

Empire kabinet, 1820
Resultaat: 450 EUR

Hollandse iepenhouten Empire kabinet met volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 240 x 160 x 54 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800
Resultaat: 450 EUR

Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Japanse piedestal, 1920
Resultaat: 450 EUR

Antieke Japanse lakwerk piedestal. Beschilderd hout met messing. Circa 1920. Afmeting: 98 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Heilige met adelaar
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.

Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Edwin White London. Met bol glas. Afmeting: 16 x 35 cm ø. In goede staat.

2-Deurs eiken kast
Resultaat: 425 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.

2x Grote Chinese kop en schotels
Resultaat: 425 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk
Resultaat: 415 EUR

W. Hambüchen. Duitse School. 1869 - 1939. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 28 cm. In goede staat.

Zilveren thorapointer
Resultaat: 400 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, versierd met opgelegde elementen en een turkoois. Vilno 1857. Wat gedeukt. 32 cm. In redelijke staat.

Gouden armband met amethist
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden schakelarmband, 750/000, met amethist. Armband met ovale opengewerkte schakels en 7 schakels met een smaragd geslepen amethist, 7x9mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 10 mm, len...

H.A. van Ingen, Twee koeien
Resultaat: 400 EUR

Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Strahn, Koeien in weiland
Resultaat: 400 EUR

Jo Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Monogram W.M., Romantisch landschap
Resultaat: 400 EUR

Monogram W.M. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met trapgevelhuis en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 33 cm. In goede staat.

Lot munten (11x)
Resultaat: 400 EUR

Kavel met 11 munten: 1x 2,5G uit 1864, 1x 2,5G uit 1861, 1x 2,5G uit 1856, 1x 3G uit 1820, 1x Ducaton Zeeland 1760, 1x Ducaton Zeeland 1758, 1x 50 Stuivers 1808, 1x 1G 1896, 1x 2 Stuiver West-Frieslan...

Antieke Suchard regulateur, 1915
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Biedermeier precisie regulateur, 1830
Resultaat: 400 EUR

Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.

Oude Franse vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

Oude Franse notenhouten boulle-stijl vitrinekast met zwart marmeren blad, gebogen glas en bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 63 x 45 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten Biedermeier kast met paneel deuren. Circa 1840. Afmeting: 200 x 181 x 54 cm. In goede staat.

Mooie antieke vertico, 1880
Resultaat: 400 EUR

Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Eiken Biedermeier boerenkast, 1840
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

Aparte oude Yixing kom
Resultaat: 400 EUR

Aparte oude Chinese Yixing kom met schriften en bodemmerk. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 16,3 x 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Resultaat: 390 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

4x Oosters koperwerk
Resultaat: 380 EUR

Vier maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Twee warmhoudkruiken en twee schenkkannen. Afmeting: 17 - 31 cm. In goede staat.

Gouden armband met diamant
Resultaat: 375 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...

Witgouden broche met edelstenen
Resultaat: 375 EUR

Mooie witgouden broche, 585/000, met edelstenen. Broche in de vorm van een boeket bloemen met uitgesneden bloemen uit amethist en bladeren gesneden uit jade. alles bevestigd op witgouden takken. ca 19...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden riviere ring, 585/000, met 2 rijen met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. ø 58. ca 3,7 gram. In goede staat

Zakhorloge met datum
Resultaat: 375 EUR

Bijzonder zakhorloge, goudkleurig, met een wit emaille wijzerplaat met tijd en datumaanduiding, versierd met een rand met stenen, enkelen ontbreken. De achterzijde van het horloge is prachtig versierd...

J. Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 375 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Handgesigneerd. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boer bij kalf
Resultaat: 375 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

R. Beunk, Hollandse ijspret
Resultaat: 375 EUR

R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.

A. Luycx, Paar oude veterschoenen
Resultaat: 375 EUR

A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.

M.W. Liernur?, Boeren interieur
Resultaat: 375 EUR

M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.

Louise Seize commode, 1800
Resultaat: 375 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 130 x 57 cm. In goede staat.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.

Bronze adelaar
Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Stadt Meissen theeset, 1900
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...

Bronzen kinderhoofd
Resultaat: 370 EUR

Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 360 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, opengewerkt schuitmodel met spijlendecor, geplaatst op een ovale voet met geribde rand. De mand is voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagringen. ca 365 gram. 29x18x9cm. Eé...

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Man met meetlat
Resultaat: 360 EUR

Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, 20e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Witgouden ring met 4 diamanten
Resultaat: 350 EUR

Witgouden ring, 585/000, met 4 diamanten. Rivierering met 4 briljant geslepen diamanten, wart hoger opstaand van de ring, 4x0.15 crt VS-F-G. ø51 gram. ca 2,8 gram. Voorzien van taxatierapport.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin
Resultaat: 350 EUR

Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Interieur met figuren
Resultaat: 350 EUR

R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.

Oude Duitse herenhoed
Resultaat: 350 EUR

Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.

Staande lamp met 4 glazen bollen
Resultaat: 350 EUR

70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.

Barok kabinet , 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.

Oude Chinese hocker
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.

Perzisch kleed, 381 x 281 cm
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.

Bronze adelaar
Resultaat: 350 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Louis Seize theeservies, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...

17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)
Resultaat: 350 EUR

Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...

Familie Rose waterbakje, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met vogel, bloesem decor + tekst. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Stel zilveren kandelaren, 1865
Resultaat: 340 EUR

Stel prachtige zilveren kandelaren, 800/000, op een rond gecontourneerde voet met bloemen en een poot met canelure bewerking. ø17x30 cm. Wenen, 1852 MT.: Onduidelijk. Enkele barsten in het zilver, ver...

Zeldzame kapstok, 1860
Resultaat: 340 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.

Eiken boekenpers, 18e eeuw
Resultaat: 340 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten boekenpers met snijwerk en lade. Afmeting: 70 x 47 x 35 cm. In goede staat.

Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw
Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen
Resultaat: 330 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Swoboda, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 330 EUR

Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

2x Nachtkastjes (mahonie)
Resultaat: 330 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten nachtkastjes op hoge poten met twee lades. Lichte fineerschades. Afmeting: 60 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Neo-Gotische kast, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Resultaat: 330 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Resultaat: 325 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met bol gevormde grepen. Het dienblad is voorzien van een bewerkte rand met draperieen. 46x28cm. ca 830 gram. In goede staat

3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat
Resultaat: 325 EUR

Bijzondere en exclusieve zilveren sieradenset, 925/000. Van Anneke Schat. Bestaande uit een massieve ring en oorstekers met Lapis Lazulli. De oorstekers zijn voorzien van geelgouden stekers. ø 56 en o...

Gouden oorknoppen met diamant, 0,42
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Soliatir oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,42 ct. Si/P Voorzien van schroefpousettes. Nieuw

18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.

Zilveren kurkentrekker
Resultaat: 325 EUR

Krukkentrekker met zilver en parelmoer. Krukkentrekker versierd met bokalen en ingelegd met parelmoer. Voorzien van zilveren huls, zeshoekig, met lijnbewerking. 7x4cm, samengesteld.

H.A. van Ingen, Liggende koe in stal
Resultaat: 325 EUR

Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Liggende koe in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Resultaat: 325 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870
Resultaat: 325 EUR

Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 325 EUR

Goudkleurige spiegel naar antiek voorbeeld, met vrouwen medaillon. 21e Eeuw. Rococo-stijl. Composiet. Afmeting: 175 x 53 cm. In goede staat.

Side table, wortelnoten
Resultaat: 325 EUR

Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.