Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beursje met zilveren beugel
Resultaat: 25 EUR

Lederen beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde rand en voorzien van een binnenbeugel en ring. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:K:1920. Breedte beugel 9 cm. In g...

2 Paar goud op zilveren creolen
Resultaat: 25 EUR

Twee paar goud op zilveren creolen, 925/000, creolen met scharnier voorzien van een koningschakel, breedte 4 mm, ø18 mm, en klapcreolen, opengewerkt aan de achterzijde en aan de voorzijde voorzien van...

Zilveren robijn saffier opaal
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met opaal saffier en robijn. Grote rozetring met in het midden een ovaal cabouchon geslepenn witte opaal, met daaromheen een rand met rond gefacetteerde robijnen en daaromheen ...

Bonbonschaal met zilver
Resultaat: 25 EUR

Kristallen presenteerschaal met waaiervormige rand voorzien van zilveren beugel met parelrand, 833/000. ø16x12cm. Diverse chips langs de rand verder in goede staat.

Goud op zilveren ring met granaat, hartvormig
Resultaat: 25 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met een hartvorm bezet met granaatstenen. ø hart 16x14mm, ø54 ca 4,7 gram. In goede staat

3x Plated, Briefopener etc.
Resultaat: 25 EUR

Briefopener met gemeentewapen en tekst Dongeradeel. Lengte: 16 cm. Plated brievenstandaard, afmeting: 7 x 7 cm. En een plated lepeltje met tekst en bekroond Abdijker Hoog-Elten, gedreven bak met edelh...

Lot armbanden
Resultaat: 25 EUR

Lot met vier zilveren armbanden en een zilveren horloge, diverse gehaltes. Horloge mist kroon en glas. Totaal ca 55 gram.

Drie zilveren colliers met hanger
Resultaat: 25 EUR

Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.

Granaatring
Resultaat: 25 EUR

Zilver vergulde ring, 900/000, met granaat. Ring met een dubbele rozet van granaten. ø 13mm. ca 2,55 gram. ø 52. In goede staat

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier met hanger en ring, 925/000, met blauwe steen en zirconia's. Peervormige rozethanger met een ankercollier en een bijpassende ring, 14,5x8mm. ø56, lengte 50 cm. totaal ca 8,75 gram. In...

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Resultaat: 25 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht
Resultaat: 25 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...

Monogram H.B., Winters landschap met boerderij
Resultaat: 25 EUR

Monogram H.B. Circa 1900. Winters landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

P. van Dalsum, Koperen kan met bloemen
Resultaat: 25 EUR

P. van Dalsum. Circa 1930. Koperen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Groot lot oude waaiers
Resultaat: 25 EUR

Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.

Antieke Opaline tafellamp
Resultaat: 25 EUR

Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.

Doos diversen oud/antiek
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Bureaulamp + koper, porselein, plated etc. Afmeting: 20 x 48 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bordenrek, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antiek notenhouten kerfsnede bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 71 x 83 x 8 cm. In goede staat.

4x Antieke religieuze kruizen
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes in lijst
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antiek Oosters spel met benen fiches
Resultaat: 25 EUR

Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke theestoof + ketel
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

2x Vergulde wandlampen
Resultaat: 25 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Div. postzegelboekjes etc.
Resultaat: 25 EUR

Doos met 65 postfrisse postzegelboekjes Nederland vanaf 1971 + stockboek met postfrisse postzegelvellen, veel kinderzegels + doos Nederland engros.

12x Glazen flacons
Resultaat: 25 EUR

Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Groot antiek glas, 1870
Resultaat: 25 EUR

Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

2x Porseleinen uilen
Resultaat: 25 EUR

Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat

2x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse Imari bloempot
Resultaat: 25 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.

4x Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

7x Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Delftse tegels, 7x
Resultaat: 21 EUR

Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur fiets
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, figuur op een oude fiets. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988. 4x2,5x4cm. In goede staat

Antieke Hollandse barometer, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barometer. Circa 1900. De Gruyter Stores Amsterdam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Indonesisch, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

Jugendstil kinderservies, 1915
Resultaat: 20 EUR

Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.

Kindertafel + stoel
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke Opaline vazen, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Lotje kristal (10x)
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

2x Delftse (tabaks)potten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...

4x Imari schotels
Resultaat: 20 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Engelse whisky flacons
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.

2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.

3x Japans porselein, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Resultaat: 20 EUR

Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

4x Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

4x Oud Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

3x Oud Oosters koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Resultaat: 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

6x Kristal/glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers kristal + glas
Resultaat: 15 EUR

Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Plated
Resultaat: 10 EUR

Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Resultaat: 10 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.