Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 80 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 110 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Interessant lot oude postkaarten
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Lot munten (11x)
Resultaat: 400 EUR

Kavel met 11 munten: 1x 2,5G uit 1864, 1x 2,5G uit 1861, 1x 2,5G uit 1856, 1x 3G uit 1820, 1x Ducaton Zeeland 1760, 1x Ducaton Zeeland 1758, 1x 50 Stuivers 1808, 1x 1G 1896, 1x 2 Stuiver West-Frieslan...

Sextant in houten doos
Resultaat: 75 EUR

Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.

2 Delen Afrikaans
Resultaat: 105 EUR

Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Interieur met figuren
Resultaat: 350 EUR

R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.

3 Reisklokjes
Resultaat: 120 EUR

Drie reisklokjes, double model merk Poresa, een zilveren Movado reisklokje, 935/000, en een double klokje in zwart lederen etui, merk Laco. Allen mechanisch. 4-2,8/ 5,5x3,5cm. In goede staat.

Zilveren schep
Resultaat: 160 EUR

Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat

Zilveren mandje
Resultaat: 90 EUR

Zilveren mandje, 835/000, ovaal model met gecontourneerde rand uit voluten. Gezaagd met pompoenen en floraal decor. Voorzien van grepen met palmetten. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven jl.: H:1942. ca 103 ...

Gouden koordcollier
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden koordcollier, 585/000, ø 4 mm. Voorzien van haaksluiting met ogen en met een veiligheidsketting. 42-44cm. ca 14,6 gram. In goede staat

Oude Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.

5x Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Quang Yin
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts 2-pas tegeltableau 1910
Resultaat: 170 EUR

Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tegels
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Delfts blauwe sierborden 1930
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur'
Resultaat: 750 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

2x Grote Colenbrander vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

Antiek archiefkastje, 1900
Resultaat: 125 EUR

Antiek eikenhouten archiefkast met kartonnen lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 150 x 40 x 60 cm. In goede staat.