39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

4x Oud Delfts blauw Fayence
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Tegeltableau, (gesigneerd)
Resultaat: 175 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Resultaat: 30 EUR

Kantonese dekselvaas
Startprijs 35 EUR

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR