Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude ladenkast, 1930-1950
Resultaat: 250 EUR

Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.

2x Chinese Kang Xi borden, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 465 EUR

Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Oude Pelikaan pennenset, 1930
Resultaat: 550 EUR

Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Zilveren aspergertang
Resultaat: 125 EUR

Zilveren aspergetang, 833/000, met dubbele filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: onduidelijk. 23x5x3cm. ca 156 gram. In goede staat

Trix H0 22435 (krokodil) 20222
Resultaat: 70 EUR

Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.

3x A.C.M.E. Loks 60097, 60075, 60239
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 3 Loks van A.C.M.E.: 1x 60097, Lok EU43.005 (TRAXX F140 MS / PKP Cargo), 1x 60075, Lok Re 1424 (TRAXX F140AC / Livrea Greencargo) en 1x 60239, Lok EU43-001 (TRAXX F140 MS / PKP Cargo), allen...

Zilveren sigarettendoos & taartvorken
Resultaat: 65 EUR

Zilveren doos en taartvorken, rechthoekige sigarettendoos met djokja decor, 800/000, 10x8cm, met puntvormige steel en getrembleerde bewerking, 835/000, 12 cm. totaal ca 253 gram. In goede staat

Zilveren lepelvaasje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepelvaasje, 835/000, voorzien van gravure Marie, met 9 zilveren lepels en diverse plated lepels met o.a. apostelen. Zilvergewicht ca 180 gram.

Zilveren miniaturen 4x
Resultaat: 40 EUR

Lot met 4 zilveren miniaturen: 835/000, met een ooievaar, een koekepan, een poffertjespan en een blaker, mist een klein stukje van de steel. 4-6cm. totaal ca 22 gram. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 700 EUR

Gouden armband, 750/000, met pantera schakel. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. ca 34 gram. In goede staat

Gouden kruis met robijn
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden kruis, 585/000, met robijnen. Kruis met bewerkte gouden uiteinden, in het midden bezet met 5 baquette geslepen roobijnen en in het midden voorzien van een bloem. 37x22 mm, incl oog. 2,2 gra...

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Resultaat: 70 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Kapitale Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.

1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'
Resultaat: 700 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.

3x Colenbrander vaas 'Viervoud'
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'
Resultaat: 850 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 950 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Resultaat: 260 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 381 x 281 cm
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.

Zeldzame noten speeltafel, 1880
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 80 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 110 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Interessant lot oude postkaarten
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Antiek voorlader pistool, 1800
Startprijs 200 EUR

Antiek voorlader pistool met gravering en notenhouten kolf. Met zes-kantige loop en diverse merktekens. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.

Sextant in houten doos
Resultaat: 75 EUR

Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.

2 Delen Afrikaans
Resultaat: 105 EUR

Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Interieur met figuren
Resultaat: 350 EUR

R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.

3 Reisklokjes
Resultaat: 120 EUR

Drie reisklokjes, double model merk Poresa, een zilveren Movado reisklokje, 935/000, en een double klokje in zwart lederen etui, merk Laco. Allen mechanisch. 4-2,8/ 5,5x3,5cm. In goede staat.

Zilveren schep
Resultaat: 160 EUR

Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat

Zilveren mandje
Resultaat: 90 EUR

Zilveren mandje, 835/000, ovaal model met gecontourneerde rand uit voluten. Gezaagd met pompoenen en floraal decor. Voorzien van grepen met palmetten. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven jl.: H:1942. ca 103 ...

Gouden koordcollier
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden koordcollier, 585/000, ø 4 mm. Voorzien van haaksluiting met ogen en met een veiligheidsketting. 42-44cm. ca 14,6 gram. In goede staat

Oude Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.

5x Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Quang Yin
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem. Met craquele glazuur. Haarscheuren. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts 2-pas tegeltableau 1910
Resultaat: 170 EUR

Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tegels
Resultaat: 75 EUR

Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Delfts blauwe sierborden 1930
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur'
Resultaat: 750 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

2x Grote Colenbrander vazen
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

Antiek archiefkastje, 1900
Resultaat: 125 EUR

Antiek eikenhouten archiefkast met kartonnen lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 150 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Antiek Engelse side board
Resultaat: 170 EUR

Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.

Grote antieke regulateur, 1890
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 90 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Trix H0 22750, Serie 205 007
Resultaat: 75 EUR

Trix H0 22750, Diesellok Serie 205 007 met originele verpakking en in goede staat.

Lot munten (11x)
Resultaat: 400 EUR

Kavel met 11 munten: 1x 2,5G uit 1864, 1x 2,5G uit 1861, 1x 2,5G uit 1856, 1x 3G uit 1820, 1x Ducaton Zeeland 1760, 1x Ducaton Zeeland 1758, 1x 50 Stuivers 1808, 1x 1G 1896, 1x 2 Stuiver West-Frieslan...

Antieke bajonet WO I
Resultaat: 90 EUR

Antieke bajonet. Duitsland WO I. Waffenfabrik Neuhausen. Oxydatie + patina. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Hanen jachtgeweer
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.

Pistool, dubbelloops
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool. Oxidatie, patina. Twee schroefjes modern. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Barok-stijl dekseldoos, 19e eeuws
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse notenhouten Barok-stijl dekseldoos met vakverdeling en slot. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goed staat.

18e Eeuws medisch instrument
Resultaat: 135 EUR

18e Eeuws medisch instrument. Ten behoeve van aderlating. Gemaakt van ijzer en messing. Afmeting: 13,5 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.

Oude agaat dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

5 Delen aziatica
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...

Antieke tinnen tabak dekseldoos
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.

9x Antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke weegschalen, 1900
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...

Antieke hangpetroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke historisme hangpetroleumlamp met compositie metaal en messing ornamenten. Met handbeschilderde gebloemde kap. Circa 1880. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.

Antiek Chinees altaarstuk
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese bronzen vazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Chinese bronzen fijn gedecoreerde vazen. Bij gladde vaas mist één ring, verder in goede staat. Afmeting: 24 - 30 cm.

Strijkijzerhouder 1880
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.

Empire likeurkelder
Resultaat: 110 EUR

Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollandse ijspret
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met bloemen
Resultaat: 170 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Coming sheep met herder
Resultaat: 160 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

H.A. van Ingen, Twee koeien
Resultaat: 400 EUR

Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Zakhorloge met datum
Resultaat: 375 EUR

Bijzonder zakhorloge, goudkleurig, met een wit emaille wijzerplaat met tijd en datumaanduiding, versierd met een rand met stenen, enkelen ontbreken. De achterzijde van het horloge is prachtig versierd...

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep, 833/000, in Empire stijl. 21 cm. MT.: J.van Kempen en Zn, Voorschoten. jl.:m:1922. ca 70 gram. 21 cm. In goede staat

Gouden horloge
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met bewerkte band. Rond Eterna horloge, ø 17 mm, met band voorzien van een fijne bewerking. Mechanisch. Aanzet bij de band heeft wat slijtage. lengte 18,5 cm. ca 23,3...

Groot lot plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.

Zilveren creolen met diamanten en saffier
Resultaat: 110 EUR

Zilveren creolen, 925/000, met saffieren en diamant. Klapcreolen met in het midden een rail bezet met 10 saffieren, aan weerskanten in de rand zitten om en om kleine diamantjes. breedte 4,8 mm, ø 21 m...

Bloedkoralen collier
Resultaat: 90 EUR

Collier van bloedkoralen, verlopend ø 3,5-4,5mm, voorzien van een geelgouden ovale sluiting met ribbewerking. 42 cm. ca 11 gram. In goede staat

Zilveren fotolijstje, ovaal
Resultaat: 45 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, ovaal model met opengewerkte rand met gebloemd biedermeiermotief. Voorzien van houten achterzijde. 9,5x7,5cm. In goede staat

Gouden hanger met camee
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een schelpcamee. Grote ovale hanger met een getorste rand en een fraaie schelpcamee met fijn gesneden vrouwhoofd. 29x49mm inclusief hangeroog. ca 6,6 gram. In goede sta...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat

2 Zilveren flessenbakken
Resultaat: 220 EUR

Stel met twee zilveren flessenbakken, 833/000, ronde modellen met ajourgezaagde randen met ovaal lijnenspel, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: onduidelijk, Alkmaar, jl.: E:1914. Totaal c...

Gouden armband
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden armband, 585/000, pennenband met ronde en langwerpige schakels, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm, lengte 18,5 cm. ca 18,5 gram. In goede staat

Groot zilveren bestek, Haags Lofje
Resultaat: 1.300 EUR

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...

2x Antiek Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

2x Chinese blauwe potten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.

Perzische kruik
Resultaat: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

Lot diversen, China
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.