Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oost-Duits porselein
Startprijs 55 EUR

Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...

3x Oude Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met herten decors en bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 17,7 cm ø. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen kommen met diverse decors. Drie maal bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen kaarskandelaren met handbeschilderde florale/goud decors. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 45 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Resultaat: 20 EUR

Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

Chinees Yixing theeservies
Startprijs 50 EUR

Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .

10x Oud/antieke Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Tien maal oud/antiek Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf rijstkommen, twee rijstwijn kommetjes (chip), drakenschotel met geel glazuur, draken gemberpot met geel glazuur, 19e eeuwse Kangxi...

Oude Japanse Kutani vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese fluit
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

6x Antiek Hollands keramiek
Startprijs 40 EUR

Zes maal antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Drie maal Jugendstil bloempotten + twee maal kastkommen Petrus Regout Maastricht, decor Flora + één maal Gouda polychrome glansplatelen bord. Afmeting...

Antieke vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen vaas met landschappen en goud decor. Circa 1900. Gemerkt Noritake. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Drie oude antieke figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...

Drie erotische snuffbotlles
Resultaat: 60 EUR

Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis
Startprijs 60 EUR

Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke borden
Startprijs 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese kraagvaas, 20e eeuw
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met hert en figuren decor. Republikaanse-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 17 cm ø. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Startprijs 150 EUR

Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...

Majolica Jugendstil tableau
Resultaat: 50 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Resultaat: 70 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein /aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 33 x 52 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR

Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.

4x Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

Perzische kruik
Resultaat: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 280 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese blauwe potten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten. Handbeschilderd. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

6x Antieke Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Onder andere: Timor en Packhorse decor. Twee haarlijnen. Circa 1900. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...

2x Japanse Imari borden
Startprijs 55 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Resultaat: 10 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antiek Engels keramiek
Resultaat: 45 EUR

Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Startprijs 60 EUR

Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Platelen vaasje
Startprijs 75 EUR

Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Twee Meissen vazen eind 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

4x Oud Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

Lot Delftse tegels, 7x
Resultaat: 21 EUR

Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...

7x Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.

Majolica tabakspot, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Oosterse dekselpot
Startprijs 25 EUR

Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieek Chinees roodlak doosje
Resultaat: 45 EUR

Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)
Resultaat: 85 EUR

Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.

3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 25 EUR

Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

3 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Drie 19e eeuwse Japans/Chinees Familie Rose borden met figuren, vogels, goud en floraal decor. Afmeting: 17 - 20,5 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...

Lot Imari porselein 5x
Resultaat: 130 EUR

Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

4x Oud Delfts blauw Fayence
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Tegeltableau, (gesigneerd)
Resultaat: 175 EUR

Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Kantonese dekselvaas
Startprijs 35 EUR

Grote oude Chinese balustervormige Kantonese dekselvaas met krijgers in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.