Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
186 Resultaten
Kavel: 3500

Bronzen Louis Seize pendule, 1800

Resultaat: 2.750 EUR

Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...


Kavel: 3501

Flöten Uhr, 1820

Startprijs 2.500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...


Kavel: 3502

Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw

Startprijs 1.400 EUR

19e Eeuwse Weense notenhouten Grande Sonnerie Pfeifen Barok staande klok met kwartierslag-uurwerk. Twee-delig. Zijkanten glas. Circa 1870. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw

Startprijs 8.000 EUR

Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstraaks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...


Kavel: 3504

Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Resultaat: 1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...


Kavel: 3506

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Resultaat: 2.300 EUR

18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3507

Groot astronomisch weerstation

Startprijs 2.250 EUR

Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3508

Vuurvergulde pendule

Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde bronzen Louis Seize directoire pendule. Circa 1800. Elf en engel met lauwerkrans. Gave wijzerplaat. Guiot a Paris. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Eén pootje repar...


Kavel: 3509

Antieke Cartel wandklok, 1800

Startprijs 1.750 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...


Kavel: 3510

A'damse tafelklok, 19e eeuw

Startprijs 1.800 EUR

Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3511

Franse Empire Louis Seize pendule

Startprijs 1.200 EUR

Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...


Kavel: 3512

Art Nouveau klokkenstel, 1915

Startprijs 675 EUR

Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Antieke staande klok

Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Oude pendule met moor

Startprijs 1.700 EUR

Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3515

Franse precisie regulateur, 1800

Startprijs 2.500 EUR

Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...


Kavel: 3516

Franse Empire pendule

Resultaat: 825 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...


Kavel: 3517

2-Kleurige pendule

Startprijs 675 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosterse vrouw en snaarinstrument. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 3518

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840

Startprijs 400 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule, deels verguld, deels gebruneerd. Met Oosterse geklede dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Afmeting: 39 cm. ...


Kavel: 3519

Schwarzwalder klok, 19e eeuw

Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3520

3-Delig pendule stel, 1870

Startprijs 1.000 EUR

Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3521

Tournart klok

Startprijs 300 EUR

Gaspard Geneve Tournart klok. Tweede helft 20e eeuw. Blauw emaille en verguld messing. Batterij functie. Afmeting: 36 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3522

Antieke Lenzkirch klok, 1880

Resultaat: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...


Kavel: 3523

Grote Weense pendule, 1820

Startprijs 2.000 EUR

Grote Weense Empire pendule met cilinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...


Kavel: 3524

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker

Startprijs 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.