Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Louis Seize pendule, 1800
Resultaat: 2.750 EUR

Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 2.300 EUR

18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.

Prachtige Franse Empire pendule, 1820
Resultaat: 1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...

Franse Empire pendule
Resultaat: 825 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...

Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Resultaat: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn
Resultaat: 575 EUR

Antieke Twentse stoelklok. Gesigneerd Kamperfehn Almelo. Aanpassingen/samen gesteld. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.

Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Edwin White London. Met bol glas. Afmeting: 16 x 35 cm ø. In goede staat.

Antieke Suchard regulateur, 1915
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Biedermeier precisie regulateur, 1830
Resultaat: 400 EUR

Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.

Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Haantjes comtoise, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Oude horizontale tafelklok
Resultaat: 260 EUR

Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok
Resultaat: 260 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, seconden en dagaanduiding. Circa 1800. Afmeting: H 208 cm. In goede staat.

Zeldzame koekoeksklok, 1870
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame uitvoering Schwarzwalder koekoeksklok met houten schotten uurwerk. Bierverf beschildering. Circa 1870. Eén blaasbalgje defect. Afmeting: 55 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Franse Lyra pendule
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse geeboniseerde Lyra pendule. Ongerestaureerd. Zonder slinger, uurwerk vervuild, wijzer weg + wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In rede...

3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge)
Resultaat: 220 EUR

Drie grote bronzen figuren voor een Amsterdams staand horloge. Met vrouwe justitia. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1850
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. W.C. Craig Haliwistle. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915
Resultaat: 200 EUR

Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)
Resultaat: 185 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten Notarisklok of Kantoortje met bruidskrans. Gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Engels staand klokje, 1920
Resultaat: 185 EUR

Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.