Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. John Bullock Waltham. Achtdaags-uurwerk met dag en seconden aanduiding. Plated en vergulde bewerkte wijzerplaat. Afmeting: 201 cm. In goede staat.

Brocot pendule, 1870
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse zwart marmeren pendule met Brocot uurwerk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achter-afdekking mist. Afmeting: 49 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Reiswekker met weerstation
Resultaat: 150 EUR

Koperen reiswekker naar oud voorbeeld met weerstation en porseleinen beschilderde wijzerplaten en zijdelen. Afmeting: 11 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Aparte 18e eeuwse Friese stoelklok. Aparte wijzerplaat met wekker. Afmeting: 73 x 25 x 35 cm. In goede staat.

Jugendstil staande klok, 1915
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Resultaat: 145 EUR

Antiek Frans klokkenstel met marmeren basement. Circa 1870. Compositiemetaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Lorenz Fürthwängler vrijslinger met pronkslinger en dak met tollen. Circa 1890. Afmeting: 113 cm. In goede staat.

Nachtwakersklok, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke militaire nachtwakersklok. J. Bürk original. 19e Eeuw. Met sleutels. Nr. 74886. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

Oude messing nachtwakersklok
Resultaat: 135 EUR

Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...

Antieke Junghans regulateur
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Paardje afgebroken. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco staande klok. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt VH. Circa 1920. Afmeting: 210 cm. In goede staat.

Franse pronk comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.

4x Antieke Franse comtoises
Resultaat: 100 EUR

Lot van vier antieke Franse comtoises. In-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 50 x 45 x 56 cm. In redelijke staat.

Franse kolompendule, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Duitse Jugendstil regulateur, 1915
Resultaat: 95 EUR

Gave Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Art Deco staande klok 1930
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten Art Deco Bauhaus-stijl staande klok met koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met vergulde feuille, ankergang en harpslinger. Afmeting: 42 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Oude Elka nachtwakersklok
Resultaat: 85 EUR

Oude Elka nachtwakers routeklok. Nr. 23838 13. Gemerkt Detect. Met sleutel, lederen foudraal en draagriem. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Regulateur, 2 gewichts
Resultaat: 85 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.

Engels uurwerk, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Engels achtdaags-uurwerk met datum, seconden en maanstand. Twee gewichten + slinger. Niet getest. Afmeting: 48 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese eikenhouten Westminster staartklok met kwartierslag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.