Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
130 Resultaten
Kavel: 3000

5x Oud speelgoed

Startprijs 100 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...


Kavel: 3001

3x oud Duits blikken speelgoed

Startprijs 100 EUR

Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...


Kavel: 3002

Oude speelgoed Pinokkio

Startprijs 100 EUR

Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3003

Antieke pop op stoel

Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

Duitse Steiff haas

Startprijs 70 EUR

Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

Doos met Dinky Toys

Resultaat: 145 EUR

Lot oud speelgoed. Onder andere Dinky Toys (drie in doos) + Ichicko Gang Buster in doos, Tonka etc. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3006

Oude blikken stoommachine

Startprijs 55 EUR

Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antieke Duitse pop

Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en echt haar. A.M. 390/1. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Antieke pop König & Wenicke

Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

Käthe Kruse pop in doos

Resultaat: 90 EUR

50-er Jaren Duitse Käthe Kruse pop in originele doos. Met stoffen lichaam en cellulose beschilderd hoofd. Afmeting: 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Okwa speelgoedauto, 1950

Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

2x Oud blikken speelgoed

Startprijs 50 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...


Kavel: 3012

Grote schildpad klederdrachtpop

Startprijs 20 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

Jugendstil kinderservies, 1915

Resultaat: 20 EUR

Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3014

4x Oude Engelse Dinky Toys

Startprijs 40 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3015

5x Duitse Hummel poppen

Resultaat: 130 EUR

Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...


Kavel: 3016

Negroïde man met banjo

Startprijs 40 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3017

Lot speelgoed

Startprijs 50 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

Lehmann blikken speelgoed

Startprijs 30 EUR

Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

2x Oud mechanisch speelgoed

Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3020

Groot kavel modelvrachtwagens

Resultaat: 110 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.


Kavel: 3021

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos

Startprijs 50 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3022

Groot kavel modelvrachtwagens

Resultaat: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.


Kavel: 3023

Groot kavel modelvrachtwagens

Resultaat: 80 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.