Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 20 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Lehmann blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.

4x Oude Engelse Dinky Toys
Startprijs 40 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.

Negroïde man met banjo
Startprijs 40 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

Lot speelgoed
Startprijs 50 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 50 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Button serie 'Thunderbirds'
Startprijs 50 EUR

Zeven buttons van de serie Thunderbirds. 80er Jaren. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.

Roco 04141 E BR 1018 ÖBB
Startprijs 50 EUR

Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat

Roco Re 460 073-0
Startprijs 50 EUR

Roco H0, Re 460 073-0, SBB CFF FFS (Televisione Svizzera) met verpakking van ander model, in goede staat

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier OHE
Startprijs 50 EUR

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier
Startprijs 50 EUR

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier "Poollok" 250 002-3 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 43508
Startprijs 50 EUR

Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat

Roco 43467 H0, S.N.C.F. BB 63792
Startprijs 50 EUR

Roco 43467 H0, S.N.C.F. BB 63000 (63792) met originele verpakking en in goede staat

Roco 4193S (43510)
Startprijs 50 EUR

Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat

Roco 04158 A H0, BB 63998
Startprijs 50 EUR

Roco 04158 A H0, BB 63998 Diesellok (S.N.C.F.) met originele verpakking en in goede staat

Fleischmann H0 4383, 151 004-9 DB
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0 4383 E-lok, 151 004-9 DB Cargo met originele verpakking, in goede staat

Roco 43441 E-lok DB E32-103
Startprijs 50 EUR

Roco 43441 E-lok DB E32-103 (met doos van 04145 A) in goede staat

Roco 43507 A Re 4/6 12323
Startprijs 50 EUR

Roco 43507 Re 4/6 12323 met verpakking van 04191 A) in goede staat

Fleischmann H0 4328, DB 141 128-9
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0 4328, DB 141 128-9 met originele verpakking, in goede staat

Fleischmann H0 4353, DB 120 146-6
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0 4353, DB 120 146-6 met originele verpakking, in goede staat

Oude blikken stoommachine
Startprijs 55 EUR

Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.

2x Fleischmann H0: 4280 en 4349
Startprijs 60 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4349 DB 111 188-9 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4280, Diesellok BR 68001 SNCF zonder originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 57980 en 57983
Startprijs 60 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57980 H0 Diesellok Hercules (Enercon) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 57983 H0 Diesellok Hercules (Integro) met originele verpakking in goede staat