Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
33 Resultaten
Kavel: 4500

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm

Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Groot wollen tapijt, 305 x 250 cm

Resultaat: 150 EUR

Groot handgeknoopt tapijt gemaakt van wol. Met een Perzisch Tabriz motief. Circa 60 jaar oud. Veel rood met blauw. Afmeting: 305 x 250 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Perzisch kleed, 381 x 281 cm

Resultaat: 350 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.


Kavel: 4503

Groot Perzisch tapijt, 284 x 368 cm

Startprijs 200 EUR

Groot oud/antiek Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig. Versleten. Afmeting: 284 x 368 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4504

Perzisch kleed, 173 x 112 cm

Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.


Kavel: 4505

Oud Perzisch tapijt, 277 x 133 cm

Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt rood kleed met florale decors. Afmeting: 277 x 133 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Perzisch tapijt , 210 x 140 cm

Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Keshan/Iran. Met veel rood en blauw. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

Perzische Hamadan loper, 310 x 77 cm

Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Hamadan/Iran. Rood van kleur met decor van dieren en figuren. Afmeting: 310 x 77 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Perzisch Gabbeh kleed, 190 x 102 cm

Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Perzisch tapijt, 207 x 164 cm.

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurige florale decors. Afmeting: 207 x 164 cm. In redelijk staat.


Kavel: 4510

Perzisch tapijt, 150 x 102 cm

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 150 x 102 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

Perzisch kleed, 175 x 120 cm

Resultaat: 85 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Mooi van kleur met twee dieren afgebeeld. Afmeting: 175 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4512

Perzisch kleed, 160 x 110 cm

Startprijs 140 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.


Kavel: 4513

Oud Perzisch tapijt, 125 x 145 cm.

Resultaat: 65 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met florale en dierlijke afbeeldingen. Afmeting: 125 x 145 cm. In goede staat.


Kavel: 4514

Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm

Resultaat: 50 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4515

Perzisch kleed,

Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Met vele dieren afgebeeld en in het midden een man met een leeuw. In goede staat.


Kavel: 4516

Perzisch kleed,

Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met een grote afbeelding van een leeuw en diverse kamelen. 190x125cm. In goede staat.


Kavel: 4517

Lichtblauw tapijt, 94 x 198 cm

Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt tapijt. Nepal. Lichtblauw van kleur met florale rand. Afmeting: 94 x 198 cm. In goede staat.


Kavel: 4518

Perzisch tapijt, 78 x 142 cm

Startprijs 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.


Kavel: 4519

Perzisch kleed/loper, 209 x 74 cm

Resultaat: 45 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch kleed/loper. Hamadan/Iran. Afmeting: 209 x 74 cm. In goede staat.


Kavel: 4520

Perzisch kleed, 173 x 118 cm

Resultaat: 110 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Ook wel Nomaden-kleed genoemd. Met Nomadische patronen, dieren en diverse andere afbeeldingen. Afmeting: 173 x 118 cm. In goede staat.


Kavel: 4521

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm

Startprijs 70 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...


Kavel: 4522

Oud Iranees Perzisch kleed, 155 x 244 cm

Resultaat: 120 EUR

Oud Iranees Perzisch kleed in de kleuren rood-bruin, zwart etc. Afmeting: 155 x 244 cm. In goede staat.


Kavel: 4523

Perzisch kleed, 380 x 262 cm

Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.