Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 381 x 281 cm
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

Groot wollen tapijt, 305 x 250 cm
Resultaat: 150 EUR

Groot handgeknoopt tapijt gemaakt van wol. Met een Perzisch Tabriz motief. Circa 60 jaar oud. Veel rood met blauw. Afmeting: 305 x 250 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 300 x 204 cm
Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Floraal, oranje/rood. Afmeting: 300 x 204 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 242 x 169 cm
Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Blauw/rood, floraal. Afmeting: 242 x 169 cm. In goede staat.

Oud Iranees Perzisch kleed, 155 x 244 cm
Resultaat: 120 EUR

Oud Iranees Perzisch kleed in de kleuren rood-bruin, zwart etc. Afmeting: 155 x 244 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 173 x 118 cm
Resultaat: 110 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Ook wel Nomaden-kleed genoemd. Met Nomadische patronen, dieren en diverse andere afbeeldingen. Afmeting: 173 x 118 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt , 210 x 140 cm
Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Keshan/Iran. Met veel rood en blauw. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.

Perzisch Gabbeh kleed, 190 x 102 cm
Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.

Perzisch kleed,
Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met een grote afbeelding van een leeuw en diverse kamelen. 190x125cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 175 x 120 cm
Resultaat: 85 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Mooi van kleur met twee dieren afgebeeld. Afmeting: 175 x 120 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 248 x 173 cm
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 248 x 173 cm. In goede staat.

3x Perzische tapijten
Resultaat: 80 EUR

Drie handgeknoopte Perzische tapijten. Bestaande uit: Eén maal rood van kleur met twee medaillons. Afmeting: 110 x 90 cm. In goede staat. + Eén maal rood van kleur met drie medaillons in het midden, r...

Perzisch kleed, 173 x 112 cm
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 125 x 145 cm.
Resultaat: 65 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met florale en dierlijke afbeeldingen. Afmeting: 125 x 145 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 277 x 133 cm
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt rood kleed met florale decors. Afmeting: 277 x 133 cm. In goede staat.

Perzische Hamadan loper, 310 x 77 cm
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Hamadan/Iran. Rood van kleur met decor van dieren en figuren. Afmeting: 310 x 77 cm. In goede staat.

Perzisch kleed,
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Met vele dieren afgebeeld en in het midden een man met een leeuw. In goede staat.

Perzisch tapijt, 207 x 164 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurige florale decors. Afmeting: 207 x 164 cm. In redelijk staat.

Perzisch tapijt, 150 x 102 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 150 x 102 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 146 x 109 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 146 x 109 cm. In goede staat.

Perzisch kleed/loper, 209 x 74 cm
Resultaat: 45 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch kleed/loper. Hamadan/Iran. Afmeting: 209 x 74 cm. In goede staat.