Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
634 Resultaten
Kavel: 2000

Oude messing altaar

Startprijs 1.150 EUR

Oude messing bewerkte Neogotische inbouw altaar met ranken en figuren in medailles. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 64 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

Miniatuur dames portret, 19e eeuw

Startprijs 450 EUR

Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Antieke Engelse wandspeeldoos

Startprijs 1.350 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Duitse geldkist, 17e eeuw

Startprijs 1.250 EUR

Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2004

2x Antieke Franse kandelaren

Resultaat: 600 EUR

Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Antieke Zwitserse speeldoos

Startprijs 800 EUR

Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2006

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900

Startprijs 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Zwitserse speeldoos, 1900

Startprijs 900 EUR

Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.


Kavel: 2008

19e Eeuwse console

Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2009

Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw

Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders

Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Antieke Japanse lakdoos , 1900

Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

2x Empire kandelaren, 1820

Startprijs 600 EUR

Een set vuurvergulde bronzen twee-delige Empire kandelaren. Ook te gebruiken voor één kaars. Vijf bobeches niet origineel. Verder in goede staat. Circa 1820. Afmeting: 27 cm + 46 cm. In redelijk/goede...


Kavel: 2013

Antieke Chinese theekist

Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Likeurkeldertje, 19e eeuw

Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

Antieke Franse apothekers reiskist

Startprijs 425 EUR

Antieke Franse apothekers reiskist met achttien (18) flacons, menglepels, antiseptique verband etc. Circa 1900. Afmeting: 17 x 31 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw

Startprijs 400 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900

Startprijs 175 EUR

Groot antiek kopergeslagen Jugendstil tafelstuk met drakenhandvat en vijverpartij met reigers. Circa 1900. Afmeting: 39 x 42 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Antieke lamp, 1900

Startprijs 300 EUR

Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Spandoek Wilhelmina 1898

Startprijs 190 EUR

Groot antiek museaal spandoek 1898. Wilhelminia Je Maintiendrai. Met guirlandes en medailles. Afmeting: 80 cm x 7 mtr. In goede staat.


Kavel: 2021

2x Bronzen Jugendstil lampenvoet

Resultaat: 200 EUR

Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

2 Bronzen kandelaren

Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Schildpad lepeldoos

Resultaat: 125 EUR

Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.