Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke cassolettes, 1900 2419
2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Antieke Franse draailier, 1900 2555
Antieke Franse draailier, 1900

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Antieke Franse kandelaren 2004
2x Antieke Franse kandelaren

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw 2017
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Oude Pelikaan pennenset, 1930 2414
Oude Pelikaan pennenset, 1930

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw 2035
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw

Resultaat:

490 EUR

Verkocht
Oude Leitz Leica camera 2633
Oude Leitz Leica camera

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
4x Oosters koperwerk 2064
4x Oosters koperwerk

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Oude Duitse herenhoed 2265
Oude Duitse herenhoed

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Staande lamp met 4 glazen bollen 2282
Staande lamp met 4 glazen bollen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Tibetaanse gebedsrol 2066
Oude Tibetaanse gebedsrol

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
2x Antieke bronzen penkandelaren 2084
2x Antieke bronzen penkandelaren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Oud Blijdorp 2440
3x Oud Blijdorp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke rokkandelaar + vijzel 2086
Antieke rokkandelaar + vijzel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Likeurkist, 19e eeuw 2089
Likeurkist, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3x Antiek tin 2147
3x Antiek tin

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Renaissance panelen 2032
2x Renaissance panelen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Gietijzeren raderboot New York 2352
Gietijzeren raderboot New York

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900 2474
Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw 2062
2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antiek Chinees altaarstuk 2075
Antiek Chinees altaarstuk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse bijbel 2191
Antieke Hollandse bijbel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke Japanse lakdoos , 1900 2011
Antieke Japanse lakdoos , 1900

Resultaat:

200 EUR