Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
345 Resultaten
Kavel: 4000

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

Resultaat: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4001

Jalouzie hoekkast 1800

Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Franse hoekkast, 19e eeuw

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl hoekvitrinekast op hoge poten. Grijs-goud, gebogen glas + spiegels. Afmeting: 240 x 140 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4004

Secretaire met intarsia

Startprijs 850 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 4005

Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.


Kavel: 4006

Schrijfsecretaire, 18e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzaam twee-delig 18e eeuws Duits wortelnoten Louis Seize schrijfsecretaire met intarsia. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 138 x 110 x 60 cm...


Kavel: 4007

Wortelnoten Barok vitrine, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Barok vitrine-porseleinkast met zijdeuren, bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 235 x 46 x 245 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw

Startprijs 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4009

Zeldzame noten speeltafel, 1880

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...


Kavel: 4010

Hollands Louis Seize kabinet

Resultaat: 1.100 EUR

Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...


Kavel: 4011

Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw

Startprijs 750 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag (mist deels) en klauwpoten. Prachtig origineel notenhouten binnenleven. Mooie patina. Afmeting: 115 x 65 x 127 ...


Kavel: 4012

Art Nouveau secretaire, 1915

Startprijs 750 EUR

Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 240 x 1...


Kavel: 4013

Engelse chaise longue, 19e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.


Kavel: 4014

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750

Startprijs 2.300 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...


Kavel: 4015

Renaissance kast, 18e eeuw

Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

Antieke vertico, 1880

Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Vertico met opstand, pilasters, hekwerk en lades. Circa 1880. Afmeting: 204 x 92 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Kersen Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat: 500 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4018

Empire kabinet, 1820

Resultaat: 450 EUR

Hollandse iepenhouten Empire kabinet met volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 240 x 160 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4019

Louise Seize commode, 1800

Resultaat: 375 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 130 x 57 cm. In goede staat.


Kavel: 4020

Zeldzame kapstok, 1860

Resultaat: 340 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4021

2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw

Resultaat: 220 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Barok vitrine, 18e eeuw

Startprijs 1.700 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok vitrine opzet kast met lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolitoerd. Afmeting: 193 x 45 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 4023

Barok commode, 1780

Startprijs 1.500 EUR

Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...